Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

Uctění památky zbytečné oběti kriminálního činu ve Veselí nad Lužnicí.


16. října 2012, Obec , přečteno 4115x, komentováno 3x
Uctěme památku této zbytečné oběti veřejně, jasně srozumitelnou řečí!

Vražda mladé ženy, minulý čtvrtek v našem městě, byla dle mého nejhlubšího přesvědčení, jedním z mnoha tragických následků současného neoliberálního, všemi směry a bez omezení  rozlévajícího se antisystému, kdy stát přestává plnit svoje základní funkce pro které byl ustanoven, setrvačně pořádá volby, které volbami nejsou, protože názor vyjádří 36% občanů a i tento vzorek povolební dohody největších stran obrátí v prach. 


Vyzývám všechny občany k rozhodnému vyjádření nesouhlasu a vůle tento stav změnit! Uctěme památku této zbytečné oběti veřejně, jasně srozumitelnou řečí! Tohle se tu dít prostě nesmí! Staronoví vítězové krajských voleb musí vědět, že jejich hlavním úkolem už nebude utrácení peněz za předvolební kampaně, ale účinná správa věcí veřejných! Chystá se zrušení obvodního oddělení policie ve městě, snaha centralizovat rozhodování o všem obecním na ústředních ministerstvech paralyzuje správu měst a obcí, kraje se stávají bezmocnými vazaly vlády. Pojďme říci veřejně, že tohle prostě nedopustíme i za cenu občanské neposlušnosti! Nejsme nesvéprávnými otroky a svoje záležitosti máme povinnost i sílu spravovat si sami! Nebuďme lhostejní! Na ochranu soukromých zájmů, například na Šumavě, je do půl hodiny k dispozici speciální jednotka policie a ve městech i na venkově jsme v tu samou chvíli přesvědčováni o tom, že nejsou na policisty prostředky! Pokud stát zajišťuje jen zájmy mocných, potom jej nepotřebujeme! V této podobě už vůbec! Apeluji na všechny: nebojte se veřejně vyjádřit svoje znechucení nad stavem společnosti!


Přijďte na náměstí TGM
v úterý 16. října 2012 v 17 hodin!Vzpomínkou na mladou ženu, jejíž širší rodinou jsme právě my všichni, viditelně dosvědčíme svou příslušnost k obci, společenství, které má stále smysl.

autor: Václav Jelínek

Komentáře k článku: Uctění památky zbytečné oběti kriminálního činu ve Veselí nad Lužnicí.
Počet komentářů: 3, poslední 17. 10. 2012 22:10:06
   
   

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.