Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 81
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Zde prostě jen CHVÁLÍME... :-)
Když pročítáte diskusní fóra, převážně narazíte na slova kritiky a nespokojenosti. Chvály je v diskuzích jako šafránu. Pro všechny ty, co nechtějí zdlouhavě hledat pozitivní příspěvky nebo pro ty co chtějí jen něco pochválit je otevřeno toto diskusní fórum.
Veškerá kritika bude nemilosrdně odstraněna:-) Na to slouží všechna ostatní fóra.
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Jitka dne 18. ledna 2016 v 08:58 reagovat
promítání v KD
Chválím pracovnice KD za rozjetí promítání filmů v kulturním domě ve víceúčelovém sále! Moc hezké prostředí, milá atmosféra...určitě jděte vyzkoušet!
Autor: Jirka dne 18. ledna 2016 v 19:42 reagovat
RE: promítání v KD
Docela mi vad,že není u programu uvedeno vstupné,pokud někdo víte kolik chtějí,tak napište-určitě s klukem na nějakou pohádku vyrazíme
Autor: Jitka dne 21. ledna 2016 v 11:27 reagovat
RE: promítání v KD
Já platila 90 Kč na filmu Domácí péče. Nevím, jestli děti nemají slevu...
Autor: Jitka dne 21. ledna 2016 v 11:27 reagovat
RE: promítání v KD
Já platila 90 Kč na filmu Domácí péče. Nevím, jestli děti nemají slevu...
Autor: Regionalista dne 27. října 2015 v 12:56 reagovat
Tagédie v Horusicích.
Pořad Na stopě. Reportáž z tragédie v Horusicích a z Veselí nad Lužncí.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1100492707-na-stope/415236100132030/
Autor: Jana dne 1. května 2017 v 20:28 reagovat
RE: Tagédie v Horusicích.
Veliká pochvala týmu kriminalistů za dopadení pachatelů zločinu v Horusicích, rovněž pochvala toxitýmu za zatčení alespoň části veselského drogového podsvětí v Drahově. Věřím, že se jednou podaří dotáhnout do konce i tu odpornost z Vodičkovy tůně za Valem. Pozůstalí by vám jistě byli vděční i když ty zmařené životy již, bohužel, nikdo vrátit nedokáže. Ještě jednou policii veliké díky.
Autor: oto dne 1. října 2015 v 17:50 reagovat
Naše hodnoty! Aké sú len biedne!
Naše hodnoty! Aké sú len biedne!


Do akej miery sa usilujeme o vysoké hodnoty, do takej miery sa stáva náš život hodnotným. Oddávaním sa nízkym hodnotám činíme náš život nízko hodnotným a naopak, snahou o vysoké hodnoty sa náš život stáva vysoko hodnotným. Ako sa ale tieto veľmi vážne skutočnosti prejavujú v praxi? Ako sa prejavujú bežnom a každodennom živote?

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1509/nase-hodnoty-ake-su-len-biedne
Autor: Jirka dne 1. října 2015 v 17:57 reagovat
RE: Naše hodnoty! Aké sú len biedne!
Tak už je tady opět. Asi jej nechtějí ani podmTatrami.Možná by mu pomohlo kdyby šel dělat něco užitečného a necintal si kravatu.
Autor: kuky dne 2. října 2015 v 20:05 reagovat
RE: Naše hodnoty! Aké sú len biedne!
Oto běž svoji víru zvěstovat do Sýrie.Určitě tě tam přijmou s otevřenou náručí! DDD
Autor: Pavel dne 5. srpna 2015 v 17:56 reagovat
Vše znalá Vanda.
ČSA není v majetku města, ale kraje, městajsou pouze chodníky. Čiliměsto ani nemůže korigovat jakékoliv práce.Vanda asi sedí v klimatizované kanceláři a nevíjaké je to pracovat v tomto horkém počasí na venkovním prostranství. A má také čas psát přihlouplé komentáře co kdo má, či nemá dělat. Jde asi o geniusku s kterou by bylo třeba počítat v příštích volbách když ne do parlamentu, tak alespoň do kraje nejlépe přímo na hejtmana.
Autor: Vanda dne 7. srpna 2015 v 13:06 reagovat
RE: Vše znalá Vanda.
Máte pravdu, úplně jste to vystihl... Jenom ještě musíte dodat, že musím mít poslední slovo: takže vůbec nemáte pravdu a váš komentář nezmění nic na tom, že je něco špatně, ostatně jak to tady píší i další diskutující. Je mi líto, že jste zřejmě ve škole nedával pozor při hodinách češtiny ale i těchto ostatních a musíte se tedy v tomto vedru někde opírat o lopatu, ale opravdu to není moje vina. Stejně tak není moje vina, že nejste schopen respektovat názory jiných a máte nutkavou potřebu zdejší diskuzi obohacovat tímto trapným způsobem..
Autor: pepik dne 10. srpna 2015 v 12:44 reagovat
RE: Vše znalá Vanda.
Milá paní Vando, nenechte se prosím vyvést z Vašeho klidu a rozvahy. Na základě Vašich příspěvků v průběhu mnoha let si již každý o Vás musel udělat úsudek jako o pozitivní osobnosti, která na všem hledá to "lepší" a působí tímto na své okolí v mnohdy nelehkých časech jako vzpruha. Hašteřivých, neustále si stěžujících lidí kolem sebe máme mraky.... Štěstí, že Vy mezi ně nepatříte
Autor: Vanda dne 10. srpna 2015 v 21:14 reagovat
RE: Vše znalá Vanda.
Děkuji všem za konstruktivní příspěvky týkající se diskutovaného tématu. O přispěvatelích to vypovídá mnohé.
Autor: martin studnař dne 20. června 2015 v 12:33 reagovat
Čsa
Jj Čsa se povedla,, nevim co si o tom myslet 😂;
Autor: Jirka dne 18. června 2015 v 17:22 reagovat
čsa
Chtěl bych zde pochválit firmu, která opravuje třídu ČSA, práce ji jde od ruky a zanedlouho bude jistě hotová!!! :D
Autor: Karel dne 18. června 2015 v 20:49 reagovat
RE: čsa
Tak tak.. každý den je tam vidět nový kus odvedené práce. Sem zvědav, kdy tam někdo na kole přijde k úhoně... :(
Autor: jwjje dne 7. července 2015 v 05:20 reagovat
RE: čsa
Ano! Na kole je to velice fajn, jezdim uz jen po chodniku, protoze nektera uhybajici se auta, kanalum maji to delat sami se sebou, natož brat ohledy na cyklisty.. Je to otresne...
Autor: Jirka dne 8. července 2015 v 15:46 reagovat
RE: čsa
chodím už jen po trávníku,protože někteří cyklisté jedoucí po chodníku mají co dělat sami se sebou, natož brát ohledy na chodce...Je to otřesné(a navíc si můžete vysloužit pěknou pokutu-doufám že Městská policie se na toto zaměří,protože není nic lepšího, když jdete o chodníku a zpoza rohu vyrazí cyklista-chodím s 4 letým synem a říkám rovnou, až se mu něco stane tak si připravte pěkný ranec, protože se na vás pěkně zahojí!!!!!
Autor: Vanda dne 19. června 2015 v 13:44 reagovat
RE: čsa
A této souvislosti je potřeba pochválit také městský úřad za výbornou koordinaci těchto stavebních prací, zejména před veselskými slavnostmi. Frézování je součástí prací na žel. koridoru, dělá to zhotovitel koridoru a začalo včas. No a jak vidno krásně se ho podařilo časově skloubit s výměnou obrubníků, což je akce města... Bravo!
Autor: Venca dne 2. srpna 2015 v 19:03 reagovat
RE: čsa
Nechápu proč se na třídu ČSA v době opravy nedala dopravní značka průjezd zakázán a doprava se nesvedla po tuto dobu na přeložku okolo Propeska.Je úžasné sledovat projíždějící kamiony jak kličkují tím vším.
Autor: Vanda dne 3. srpna 2015 v 08:40 reagovat
RE: čsa
A aby si občané tuto originální letní zábavu náležitě užili, byl termín dokončení (asfaltování) posunut minimálně o týden (zatím z 6.8. na 12.8.) Není divu, při tom "ďábelském"pracovním tempu, jaké tam panuje... Dvakrát bravo!
Autor: Karel Doležal dne 3. srpna 2015 v 21:40 reagovat
RE: čsa
Já jsem se stavem ČSA plně spokojen, neb se momentálním stavem blíží ulici v níž od mládí bydlím a na níž se od císaře pána nešahlo...tím chci popřát všem zdejším nespokojencům po dokončení nového asfaltového povrchu aspoň takovou kvalitu pokládky, jaká je nyní na bývalém železničním přejezdu na Hamr...dal jsem to již na kole i čtyřkolce a řeknu Vám, je to zážitek...musim to zkusit ještě autem, než tu adrenalinovou záležitost někdo neuváženou opravou zničí.

Karel Doležal
Mezimostí
Autor: venca dne 10. září 2015 v 19:57 reagovat
RE: čsa
Tak EUROVIA staví zvlněné dálnice nejen na Ostravsku,ale i na Veselsku.Třída ČSA byť tomu důkazem.Jízda na kole po krajnici je stejná jak za stavu před rekonstrukcí.
Autor: Jirka dne 11. září 2015 v 10:14 reagovat
RE: čsa
jojo.a ten odvodňovací žlábek u Penny,kde je rošt propadlej a zalitej asfaltem,ten taky nemá chybu.Doufám,že to správa silnic nepřevezme a kluci si dají repete.
Autor: Jirka dne 3. srpna 2015 v 16:27 reagovat
RE: čsa
Takže koncem srpna bude hotovo... :)
Autor: Jirka dne 2. srpna 2015 v 21:10 reagovat
RE: čsa
Třeba protože je kolem Mountfieldu značka zakazující vjezd vozidel nad 10tun a i těžko by se tam kamiony vyhýbaly.Na druhou stranu nikdo nikoho nenutí tudy jezdit, já sám jezdím osobákem po starý přeložce.
Autor: oto dne 4. června 2015 v 19:18 reagovat
Až ku koreňom všetkého zla...
Až ku koreňom všetkého zla...


Rozšíreným javom dnešnej doby je všeobecné sťažovanie sa. Sťažovanie sa na politikov, ktorí klamú a kradnú, na nedostatok práce a zlé pracovné podmienky, na nízku mzdu, na zlé vzťahy medzi ľuďmi, na krízu a na mnoho iných vecí. No a každý z nás vidí príčiny tohto všetkého v niečom inom.

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1505/az-ku-korenom-vsetkeho-zla
Autor: Jirka dne 4. června 2015 v 20:05 reagovat
RE: Až ku koreňom všetkého zla...
Oto,zamysli se nejdřív nad sebou a svým životem,Každý je povlivem něčeho jiného,někdo alkoholu,někdo drog, někdo mamonu a někdo jako ty je pod vlivem sekty.Kořeny všetkého zla jsou lidé kteří se snaží zblbnout lidi k poslušnosti a ke svým zájmům a ty jsi pod vlivem jednoho z nich a jsi otrokem jejich plánů
Autor: oto dne 11. května 2015 v 15:20 reagovat
Iný a zvláštny pohľad na sexualitu
Iný a zvláštny pohľad na sexualitu


Nedávno som sa stretol s veľmi zaujímavým textom, týkajúcim sa ľudskej sexuality, ktorý predostiera úplne iné rozmery a dimenzie. I mňa samotného priviedol k hlbšiemu zamysleniu sa nad touto problematikou, na základe čoho vznikol tento článok. Spomínaný text bol pomerne krátky a tu je jeho voľné pretlmočenie:

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1504/iny-a-zvlastny-pohlad-na-sexualitu
Autor: David R. dne 11. května 2015 v 18:06 reagovat
RE: Iný a zvláštny pohľad na sexualitu
Oto táhněte už s těma svýma volovinama do záděle. Již jste byl vyzvám aby jste se vrátil domů pod Tatry a snad tam dojdete slyšení.
Autor: Jana dne 28. března 2015 v 18:03 reagovat
Zde prostě jen CHválíme?
Před pár dny jsem zde pochválila nové městské zastupitelstvo za zrušení veškerého hazardu ve městě a místní policii za to, že na přelomu roku (opět) zadržela pět drogový dealerů, kteří zásobovali smažky ve Veselí a okolí(neříkala jedna paní, ale informovala média).Komu vadila tato pochvala, že byl můj příspěvek brzy smazán? Že by byl do těchto výnosných byznysů někdo vlivný zainteresován?Že bych měla pravdu v tom, že by měl někdo v kydání Augiášova chléva v našem městečku pořádně přitvrdit?Nebo mi chce někdo zase tvrdit, že policajti na kriminálce jsou úplně blbý a grázl recidivista je náhodou" móc hodnej kluk"?Škoda, že existuje náhubkový zákon a policie zřejmě nesmí jmenovat. To bychom se asi nestačili divit.! A teď cenzore maž,než si to přečte někdo,komu jsem šlápla na kuří oko!
Autor: Stanislav Kaisler dne 28. března 2015 v 22:44 reagovat
RE: Zde prostě jen CHválíme?
Nenechte lomcovat svým majestátem a než začnete nadávat do cenzorů, zameťte si před vlastním prahem. Váš příspěvek ze dne 23. února 2015 v 08:51 nikdo nesmazal, jen je v jiném diskuzním fóru - Vzkazy zastupitelům. :-)
Autor: Jana dne 28. března 2015 v 23:13 reagovat
RE: Zde prostě jen CHválíme?
Pane Kaislere, děkuji za upozornění , kamže jsem to umístila svůj příspěvek. Jsem mladá hodně dlouho, takže mám už hlavu děravou a můj majestát se Vám tímto omlouvá. Vím, že na zrušení heren máte odlišný názor a zrovna u Vás mne to velmi překvapilo. Každý si stojíme za svými názory a tak je to dobře. Dobrou noc.
Autor: Jirka S. dne 26. února 2015 v 16:28 reagovat
Oto opět ppruzuje.
Oto již několikrát ti bylo doporučeno abys na našich stránkách neopruzoval, že ti u nás pšenice nepokvete. měl by ses odebrat do své domiviny, kde pro svoje bláboly snad najdeš nějakou zpřízněnou duši. Tak pa pa a už nepiš.
starší příspěvky »
strana 1/4
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Akce z Veselí a okolí .::

Pohádkový pátek v parku za KD - ČARODĚJNICE Z KUMBÁLU A DVA KLÍČE

Pátek 10. července
ČARODĚJNICE Z KUMBÁLU A DVA KLÍČE – Téměř divadelní společnost České Budějovice
Pohádkový pátek v parku za kulturním domem, francouzská pohádka Čarodějnice z kumbálu o tom, jak si Pierre dům za pět franků koupil a v kumbále se mu usadila čarodějnice. A druhá, česká pohádka, o Jeníkovi Dva klíče, který byl čertu zaprodán a svým dobrým srdcem se vykoupil, svou milou získal, ztratil a znovu našel. Dále bude hodinu před a hodinu po představení otevřená výstava medvídků Medvěd, méďa, medvídek, kde uvidíte a dozvíte se mnoho zajímavého a děti si budou moci vyplnit zábavný pracovní list, který bude slosovatelný a vylosovaní výherci obdrží po skončení výstavy hodnotné ceny.
Park za KD od 17 hodin, v případě nepříznivého počasí ve velkém sále KD, vstupné: 50 Kč.
www.kd-veseli.cz
Výstava Medvěd, méďa, medvídek (KD Veselí n. L.)

Úterý 16. června – úterý 22. září
MEDVĚD, MÉĎA, MEDVÍDEK
Výstava medvídků ze soukromé sbírky Drahomíry Venclíkové. Plyšový medvídek se stal fenoménem, jde o nejoblíbenější dětskou hračku a mnohdy i cenný sběratelský artikl. Přijďte na výstavu medvídků, kde budete moci vidět na 500 medvídků z různých materiálů, medvídky obyčejné i cenné a nebude chybět ani medvídek od firmy Steiff, tedy od prvního výrobce medvídků, který funguje dodnes. Pro děti i dospělé jsou připraveny zábavné pracovní listy, ze kterých budou na dernisáži vylosování tři výherci, jež obdrží hodnotné ceny. Dozvíte se mnoho zajímavostí a věřte, že výstava není určena pouze dětem, ale i pro děti v nás všech.
Výstavní místnost KD vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu od 13 do 17 h. Vstupné 20 Kč. Dernisáž v úterý 22. září od 18 h.
www.kd-veseli.cz
381 581 155

 ::. FIRMA Veselsko .::

SHČMS-Sbor dobrovolných hasičů Veselí nad Lužnicí

V. Slukova 283, Veselí nad Lužnicí
  • Sdružení a spolky
  • Web
občanské sdružení působící na úseku požární ochrany

zobrazit další firmy

 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Chodník Jindřichohradecká, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce chodníku v Jindřichohradecké ulici (silnice II/147). Chodník je zakončen u přechodu pro chodce u ulice U Vodárny. Tento projekt řeší prodloužení chodníků po levé straně ulice až po konec zástavby, kde naváže na stávajíc chodník v Roháčově ulici. Součástí stavby je i 45 m dlouhá smíšená cyklostezka mezi Roháčovou ulicí a cyklostezkou na tělese bývalé železniční trati. Součástí stavby je i odvodnění řešeného úseku (kanalizace, komunikace), propojení vodovodů a veřejné osvětlení (dále jen dílo či práce) a dalších činností s ní souvisejících. Celkový rozsah stavebních prací je dán projektovou dokumentací a soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zpracovaný projektovou kanceláří Ging s.r.o (Gefos inženýring, s.r.o.); IČ:25166891.

Zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu
Předmětem plnění je zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu. Díky tomuto projektu bude vytvořen komplexní hydrologický obraz oblasti v dotčeném povodí. Jednotlivé obce svazku Veselsko se tímto projektovým záměrem na studii dozví, které oblasti jsou z pohledu klimatických změn nejvíce kritické a budou moci uskutečnit konkrétní kroky k nápravě v dané lokalitě. Svazek obcí má 18 členů, viz zápatí tohoto dokumentu. Celá akce je financována z dotačních prostředků Jihočeského kraje.

Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.