Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 163
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Expanze supermarketů do našeho města.
Naše město se dostalo do hledáčku velkých nadnárodních řetězců. Skutečně potřebujeme ve Veselí další supermarkety? Jak by se Vám líbil kupříkladu Lidl v centru města?
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Veselský P. dne 29. září 2009 v 13:46 reagovat
Jen proboha ať je LIDL ve Veselí
To proto, aby někteří obchodníci nemuseli pro zboží jezdit do LIDLu v Soběslavi a měli tak ještě větší zisk z prodeje lidlovského zboží v našem městě. A nejedná se o jediného také podnikatele, který přeprodejem zboží se snaží povýšit svůj zisk.
Autor: Petra Žahourová dne 8. října 2009 v 22:17 reagovat
RE: Jen proboha ať je LIDL ve Veselí
Dobrý den, musím se taky vyjádřit, neb prsty už mne svrbí a problematika se mne, jako obchodníka na náměstí dotýká. Klidně ať je Lidl ve Veselí, ano, ale na kraji. Probuďte se proboha lidi, když si postavíme Lídl před kulturák, zabijeme náměstí. Tím nemyslím na sebe ( i když také malinko),ale s jeho otevřením zmizí všechny potraviny, zelenina, pekárna z náměstí a co nám tam zbyde? To chcete? To chcete aby se na náměstí vyhloubila díra,napustila vodou a pustily se na ní kachny a labutě? Už teď je tam mrtvo díky zavřenému mostu, na náměstí stojí život už teď, už teď se nám těžko přežívá, ale snažíme se to ustát,ale Lídlem nám dáte poslední ránu!
Možná se tu najde spousta těch, kteří nám to samo nepřejí a řeknou,tak běžte pracovat jinam atd. Ale to přeci není řešení.
Já jsem jednoznačně PROTI LÍDLU!!!!
Autor: jirka dne 9. října 2009 v 09:57 reagovat
RE: Jen proboha ať je LIDL ve Veselí
Vy jako obchodnice jste si zvolila obchod také ve středu města a po ostatních chcete aby si ho postavili na kraji?V lidlu je omezený sortiment zboží, ale malí obchodníci můžou konkurovat když ne cenou, tak kvalitou a jiným sortimentem. Nechápu z čeho máte zrovna Vy strach, když prodáváte jiný sortiment zboží, než je v lidlu. AD market drží hlavně škola, tak tam asi taky problém nebude. Na druhou stranu souhlasím s tím, že je tu díky mostu méně lidí, ale až budou napojovat dálnici tak bude všechen provoz sveden přes veselí tak jich tu bude více. Ještě tochu ironie. Odpůrci lidlu ho nechtějí ve středu města, protože je střed města klidová zóna, tak budou mít na náměstí klidu dost.
Autor: Petra Žahourová dne 9. října 2009 v 14:51 reagovat
RE: Jen proboha ať je LIDL ve Veselí
Jirko, ironie byla trochu jedovatější než je zdrávo,aledejme tomu. Zavřený most i můj sortiment ovlivnil dost, tržby šly dolů o 43%. Klidovou zónou se možná rozumí park u Kd, klid pro maminky s dětmi nebo kam mají chodit? Na zarostlý dopravák, na parkoviště před další supermarket? Snad vy i já dobře víme,že tu není nic a tak je přeci hloupost nechat si vzít to poslední, co tu zbylo. Prachy přeci nejsou všechno. Docela mi to připomíná tu situaci ze Slunce,seno,erotika, kdy Italové platili za to,že se turisti budou jezdit dívat do Hoštic...tady místo Italů vystupujou školení manageři z Lídlu a snaží se ulovit nejlukrativnější pozemky ve středu města....apropo, proč se tu tím vlastně zabýváme? Je to záplavová oblast? je...je tam stavební uzávěra? je-tedy alespoň by měla být...nebo mi snad chcete tvrdit, že ten humus co tekl kolem Kd a mimo jiné zničil terasu před ním, se mi jenom zdál??? Ne, byla tam voda,takže stavět se tam NESMÍ A BASTA!
Autor: letec dne 14. října 2009 v 22:18 reagovat
RE: Jen proboha ať je LIDL ve Veselí
Jak už jsem tu jednou psal pokud neprojde referendem prodej pozemku u KD má LIDL připravenou druhou variantu. A tou je koupě Lucie od pana Vacka , ktetá by byla zbourána a místo ní postaven supermarket . Takže to nakonec dopadne tal že LIDL bude stát v centru města a naproti němu bude chátrající KD . Měso přijde o 30 mil. a pan Vacek se konečně zbaví Lucie kterou nemohl dlouho prodat .
Autor: Petra Žahourová dne 15. října 2009 v 22:15 reagovat
RE: Jen proboha ať je LIDL ve Veselí
30 mil na opravu kulturáku je stejně žalostně málo, za to by se v dnešní době opravila snad střecha a něco málo navíc- možná okna v jednom patře,ale ani to....
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Akce z Veselí a okolí .::
 ::. FIRMA Veselsko .::

PES-SHOP

Svojsíkova 559, Veselí nad Lužnicí
  • Internetové obchody
  • Web
  • 774774402
Výhradní zastoupení firmy RIDGI PAD V ČR

zobrazit další firmy

 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

Celková rekonstrukce vnitřních rozvodů MŠ U Zastávky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci rozvodů v budově Mateřské školy Veselí nad Lužnicí, a to dle projektové dokumentace s výkazem výměr zpracovanou spol. A 3 PROJEKT, IČO: 26046920

Oprava střech bytových domů čp 310, 311 a 312
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce střech na objektech na Třídě Čs. armády Veselí nad Lužnicí s čp 310, 311 a312. Stavební práce na opravě střech budou spočívat v kompletní demontáži stávající asfaltové lepenky, včetně nekrokevního bednění. Dále bude odstraněno veškeré oplechování, včetně oplechování kolem stávajících vikýřů, prostupů a hřebene střechy. V rámci nových stavů pro opravu střechy bude provedena nová podstřešní fólie, nové laťování a bude položena nová střešní plechová krytina s imitací tašek. Vikýře budou opatřeny falcovaným barevným plechem. Nová barevnost střešní krytiny bude v provedení červenohnědé, přizpůsobeny stávajícímu provedení. SO-01 Bytový dům č.p. 310 na p.č. 847 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-02 Bytový dům č.p. 311 na p.č. 848 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-03 Bytový dům č.p. 312 na p.č. 849 v k.ú. Veselí nad Lužnicí

 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.