Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 163
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Expanze supermarketů do našeho města.
Naše město se dostalo do hledáčku velkých nadnárodních řetězců. Skutečně potřebujeme ve Veselí další supermarkety? Jak by se Vám líbil kupříkladu Lidl v centru města?
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: občanka Veselí dne 6. října 2008 v 10:18 reagovat
lidl do veselí
Zásobování lidlu probíhá 1x v noci zavezením kamionu,2x přijede pekař s dodávkou.Do Penny zajíždí kamion i několikrát za den.Víte kolik veselských občanů jezdí do Soběslavi do Lidlu,i z radnice.Jestli mezi suoermarkety počítáte coop,tak nevín.Cenově je nejdražší,čistotta nic moc.Jestli se bojí pan Hlaváček o zisk,myslím že už má dost,za své nehorázně předražené maso.Paní Zámečníková svou kvalitou také nic moc.Když vám pokladní nakrájí salám rukama,kterýma si před vámi vzala peníze od zákazníka.Po řetězcích jde hygiena kvůli prkotinám a tady se nic neděje.Koláčky pokryté prachem z ulice jsou asi dobré.Tesco se předvedlo spíše prázdnými regály a shnilou zeleninou a ovocem.Ochota personálu také nic moc.Jsem pro Lidl,ale nemusí být zrovna v centru.Aspoň zde bude konkurence.Proč musí být v Soběslavi vždy o krok napřed?
Autor: občan Veselí dne 21. října 2008 v 18:14 reagovat
RE: lidl do veselí
Milá občanko, jestli si opravdu myslíte že se Lidl zaváží jen 3x denně, tak opravdu pochybuji o Vašem realném vnímání světa. Pokud si myslíte že Lidl má kvalitní zboží, tak je mi jasné že o tomto řetězci už nevíte vůbec zhola nic. Jestli si myslíte že po řetězcích jde hygiena kvůli prkotinám, tak jste asi nikdy neslyšela o myškách v Hypernově J.Hradec, o čokoládě prodávané v Lidlu, která měla s čokoládou společnou pouze barvu, o červíčkách ve vajíčkách na Kauflandu atd........... Milá občanko nekoukejte pořád na televizi a občas si přečtěte alespoň seriozní tisk.
S pozdravem spoluobčan.
Autor: petra dne 8. října 2008 v 23:45 reagovat
RE: lidl do veselí
já tedy nemůžu souhlasit. Já jsem tedy proti výstavbě Lidlu a když jedu přes Soběslav, parkoviště před ním je vždy prázdné a u Penny narvané a když jedu přes Sezimák, parkoviště u Lidlu je prázdné a u Kauflandu narvané a u Tesca také. Nemyslím si,že by zrovna tenhle supermarket patřil mezi ty nejkvalitnější. Kácí stromy ve svém okolí a nikoho se neptá, prodávají smradlavé maso....a prostě sortiment veškerý žádný. a už vůbec nejsem pro výstavbu ve středu města. Nejsem ani přesvědčená,že by to kulturáku nějak pomohlo. Vyrostla by vedle něj jen další zevzhledná krabice a ty by se nějakým násilným tunelem propojily. Moje představa byla jiná-myslela jsem,že Lidl vyroste v přízemí KD a že se budou peníze investovat do něj a né "vedle"...JÁ NEJSEM PRO JEHO VÝSTAVBU
Autor: encire dne 29. října 2008 v 23:49 reagovat
RE: lidl do veselí
Milá Petro, jen pro upřesnění, tyto supermarkety, které jmenuješ už jsou dávno v Táboře a ne v Sezimáku. Sezimák končí u supermarketu "Hypernova" a taktéž už patří pod Tábor. Jde vidět, že tudy asi moc nejezdíš. ;)
Autor: táňa dne 9. října 2008 v 02:09 reagovat
RE: lidl do veselí
tak už nám to necpi pořád dokola
Autor: Petra Hadravová dne 9. října 2008 v 15:37 reagovat
RE: lidl do veselí
já se podepisuji celým jménem, a nikomu nic necpu
Autor: Táňa dne 9. října 2008 v 23:19 reagovat
RE: lidl do veselí
pořád se opakuješ dokola
Autor: petra dne 16. října 2008 v 22:39 reagovat
RE: lidl do veselí
Milá Táňo, tohle je můj názor a né PEtry Hadravů...jsem o nějaký ten pátek starší než ona. O nějakých 20 let myslím....ale když přečtu její příspěvky, vidím,že se celkem shodují. Záměrně neuvádím své příjmení, protože je dosti profláknuté, dělá mi dobře, že můžu zůstat napůl anonymní stejně jako ty! :o))
Autor: Anonym - raději dne 8. října 2008 v 13:36 reagovat
RE: lidl do veselí
Zvolili jste si zastupitelstvo tak se jich ptejte!!! Také jsem se ptal PROČ město nepodporuje výstavbu PROČ když už si někdo pozemek koupí hází se mu klacky pod nohy. PROČ tu všechno víc nejde než de. Dřív sem chodil i starosta a reagoval, dnes už je moc navýši aby si četl názory občanů a reagoval na ně, no co, to co jsme si zvolili to máme! A příští volební období? Stačí obejít pečovatelské domy s líbivou kampaní a máte rázem většinu voličů na své straně. Důchodci uvidí starostu - pro ně poloboha a rázem je jasné koho volit, vždyť ani nikoho jiného nepoznají. Jak už tu někdo napsal, je třeba se vrátit do dob před Hitlerem a města opět rozdělit na Mezimostí nad Nežárkou a Veselí nad Lužnicí.
A pokud někdo nepřeje malým podnikatelům, vězte, že oni to ve Veselí nemají lehké, zde je velmi složité podnikat a buďme rádi za to málo co nám doposud přinesli. Nemám nic proti mezinárodním řetězcům, ale osobně preferuji kvalitu.
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Akce z Veselí a okolí .::
 ::. FIRMA Veselsko .::
 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

Celková rekonstrukce vnitřních rozvodů MŠ U Zastávky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci rozvodů v budově Mateřské školy Veselí nad Lužnicí, a to dle projektové dokumentace s výkazem výměr zpracovanou spol. A 3 PROJEKT, IČO: 26046920

Oprava střech bytových domů čp 310, 311 a 312
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce střech na objektech na Třídě Čs. armády Veselí nad Lužnicí s čp 310, 311 a312. Stavební práce na opravě střech budou spočívat v kompletní demontáži stávající asfaltové lepenky, včetně nekrokevního bednění. Dále bude odstraněno veškeré oplechování, včetně oplechování kolem stávajících vikýřů, prostupů a hřebene střechy. V rámci nových stavů pro opravu střechy bude provedena nová podstřešní fólie, nové laťování a bude položena nová střešní plechová krytina s imitací tašek. Vikýře budou opatřeny falcovaným barevným plechem. Nová barevnost střešní krytiny bude v provedení červenohnědé, přizpůsobeny stávajícímu provedení. SO-01 Bytový dům č.p. 310 na p.č. 847 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-02 Bytový dům č.p. 311 na p.č. 848 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-03 Bytový dům č.p. 312 na p.č. 849 v k.ú. Veselí nad Lužnicí

 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.