Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 163
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Expanze supermarketů do našeho města.
Naše město se dostalo do hledáčku velkých nadnárodních řetězců. Skutečně potřebujeme ve Veselí další supermarkety? Jak by se Vám líbil kupříkladu Lidl v centru města?
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Jenom názor dne 14. srpna 2008 v 12:24 reagovat
Jenom názor_2
velkých obchodních řetězců. Umíte si představit množství aut, hluku a nepořádku které tyto obchody přinesou do centra města? Podívejte se jenom na parkoviště u prodejny coop. Lidl je diskontní řetězec, který si bude prodávat co chce a ne co od něj zákazníci žádají – to je podstatný rozdíl mezi hypermarkety a mezi místními prodejci, kteří se vždy budou snažit mít to, co žádá místní trh, ano sice možná trochu dražší, ale ne zbytečnosti, které lidem vytáhnou peníze z kapes. Konec konců, je to do Soběslavi tak daleko? Co průmyslová zona před Veselím (bývalá Fruta) – proč tam nesoustředit veškerý hyper obchod? Když už, proč nenabídnout Lidlu tyto prostory i s rekonstrukcí? Proč by se Lidlu měla nabízet čistá plocha v centru? Kulturák tak jako tak bude potřeba zrekonstruovat. Proč však ničit okolní plochy? Je to tak naivní představa mít možnost se jít proběhnout nebo projet na in-linech do parku který by mohl vzniknout propojením ploch na ostrově, kolem kulturáku a bývalým dopravním hřištěm?
Autor: Tonda dne 26. srpna 2008 v 18:31 reagovat
RE: Jenom názor_2
to jsou názory malého dítěte, nebo nepříliš sečtělého člověka, nelze to komentovat bod po bodu, ale to co říkáte jsou zpola bludy a druhá polovina jsou přání pro kouzelnou rybku. Probuďte se, žijeme v tržním hospodářství. Zeleň - určitě ANO, ale dětská přání už prosím nechte spát, mohli by se najít i lidé, možná i ve vedení města, kteří by Vašim snům uvěřili.
Autor: Jenom názor dne 27. srpna 2008 v 17:48 reagovat
RE: Jenom názor_2
Děkuji za Váš názor. Tak tedy tržte, tržte, tržte, musím si jít hrát a dohnat to čtení. Času je málo a dny se krátí :-) Přeci jen mne však napadá otázka - kdyby to mohlo být podle Vašeho přání, jak byste chtěl, aby to vypadalo na ostrově? Jestli se mi ale chystáte odpovědět ve stylu, že takto nemůžu uvažovat - kdyby je jen kdyby, tak raději nic nepište ušetříte čas. Díky a pěkný den.
Autor: Tonda dne 28. srpna 2008 v 00:46 reagovat
RE: Jenom názor_2
Mé přání je již nesplnitelné, na ostrově stojí dvě obludy - KD a Lucia. Mám úplně jiné představy o prostoru mezi náměstími, ale jak jsem již psal - pohádky jsou pro děti.
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Akce z Veselí a okolí .::
 ::. FIRMA Veselsko .::

PEKÁRNA VÁCLAV KOTYZA s.r.o.

Malé náměstí 76, Veselí nad Lužnicí
  • Potraviny
  • Web
  • 381581059
Výroba a prodej pekařských a cukrářských výrobků

zobrazit další firmy

 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

Celková rekonstrukce vnitřních rozvodů MŠ U Zastávky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci rozvodů v budově Mateřské školy Veselí nad Lužnicí, a to dle projektové dokumentace s výkazem výměr zpracovanou spol. A 3 PROJEKT, IČO: 26046920

Oprava střech bytových domů čp 310, 311 a 312
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce střech na objektech na Třídě Čs. armády Veselí nad Lužnicí s čp 310, 311 a312. Stavební práce na opravě střech budou spočívat v kompletní demontáži stávající asfaltové lepenky, včetně nekrokevního bednění. Dále bude odstraněno veškeré oplechování, včetně oplechování kolem stávajících vikýřů, prostupů a hřebene střechy. V rámci nových stavů pro opravu střechy bude provedena nová podstřešní fólie, nové laťování a bude položena nová střešní plechová krytina s imitací tašek. Vikýře budou opatřeny falcovaným barevným plechem. Nová barevnost střešní krytiny bude v provedení červenohnědé, přizpůsobeny stávajícímu provedení. SO-01 Bytový dům č.p. 310 na p.č. 847 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-02 Bytový dům č.p. 311 na p.č. 848 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-03 Bytový dům č.p. 312 na p.č. 849 v k.ú. Veselí nad Lužnicí

 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.