Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 163
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Expanze supermarketů do našeho města.
Naše město se dostalo do hledáčku velkých nadnárodních řetězců. Skutečně potřebujeme ve Veselí další supermarkety? Jak by se Vám líbil kupříkladu Lidl v centru města?
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Gusta dne 8. srpna 2008 v 13:25 reagovat
nový supermarket v Mezimostí
Jsem také pro odtržení Mezimostí od Veselí. První s čím by jsme jako samostatné město mohli přijít by bylo nahrazení (zbourání) Hotelu Zvon supermarketem Globus (že by do něj moc lidí nechodilo, no a co podívejte se na Lidl v Soběslavi, tam když někoho potkáte, tak se oba leknete - pro pana Jana je to neoficiální pozorování moje a mojich známých).
Autor: Marie Hadravová dne 8. srpna 2008 v 16:31 reagovat
RE: nový supermarket v Mezimostí
Nechápu, že myšlenka postavit Lidl vedle kulturního domu se vůbec ujala. Také si myslím, že supermarket Penny ve středu města bude postačující a není nutné vyasfaltovat atraktivní plochu mezi řekami a zničit množství zeleně, která se podle mne hned tak nenahradí. Pracuji v infocentru, rok od roku Veselí navštíví více turistů, mnohem radši bych viděla snahu o vytvoření příjemné atmosféry letoviska. Zvýšení počtu odpočinkových míst, úpravu veřejných ploch. Proč to někde jde a tady ne? Prostředky na opravu kulturního domu se dají získat i jinde (viz Soběslav a další města). Ale je s tím spojeno velké úsilí a množství práce, to uznávám. Nicméně existuje spousta firem, které se tímto zabývají.
Autor: Dvořák dne 4. září 2008 v 15:59 reagovat
RE: nový supermarket v Mezimostí
jan.vesely.seznam.cz dne 25. srpna 2008 v 06:57 reagovat
RE: Lidl u KD
Kulturní dům bude dostupný společnou zastřešenou pasáží, to že nebude vidět v celé velikosti je schválně aby se zmenšila jeho obrovská hmota.

Autor: Dvořák dnes v 15:53 reagovat
RE: Lidl u KD
Pasáže jsou velmi užitečné. Bezdomovci
se mají kam ukrýt. Dále nahradí chybějící záchodky, kterých je ve městě citelný nedostatek. Velice dorý nápad
Autor: Jan dne 9. srpna 2008 v 15:51 reagovat
RE: nový supermarket v Mezimostí
Žijete v blahé nevědomosti socialistického myšlení, ani se nedivím veselské infocentrum tak žije. Nejdříve je na vše nutné sehnat peníze, pak můžete postavit I třeba zmiňovanou rozhlednu. Pokud je nemáte je nutné dělat kompromisy.
Autor: Eva Jakešová dne 4. září 2008 v 13:38 reagovat
RE: nový supermarket v Mezimostí
Kde je hranice kompromisu? A dělá snad Lidl nějaký kompromis, když si chce postavit prodejnu v centru města? Vy jim snad věříte, že jim jde o dobro našeho města a občanů? Už jsme zapomněli na aféru kolem nezákonného kácení stromů kolem prodejen Lidl? (http://cs.wikipedia.org/wiki/Lidl) Máme si snad nechat všechno líbit od bohatých řetězců? Proti této stavbě by měli křičet ekologové, lidé postižení povodněmi i lidé s trochou estetického cítění. Ptám se lidí kolem sebe, co si o stavbě myslí a zatím jsem slyšela spíše názory proti. Ale poslouchá nás někdo? Podle čeho se bude nakonec rozhodovat? Možná by stálo za to zorganizovat petice občanů pro i proti stavbě. Osobně jsem proti a myslím si, že sen o zeleném parku, kde se dá vyjet na in-linech není ani ve 21.století tak naivní.
Autor: Petra Hadravová dne 11. srpna 2008 v 09:10 reagovat
RE: nový supermarket v Mezimostí
Co máte pořád s tim socialismem? A pokud kompromis, tak jich je určitě i víc než jen postavit lidl.
Autor: MAX dne 8. srpna 2008 v 14:06 reagovat
RE: nový supermarket v Mezimostí
odtržení je super nápad!!! do toho bych šel
Autor: MAX dne 8. srpna 2008 v 14:07 reagovat
RE: nový supermarket v Mezimostí
ale bez bourání Zvonu
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Akce z Veselí a okolí .::
 ::. FIRMA Veselsko .::
 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

Celková rekonstrukce vnitřních rozvodů MŠ U Zastávky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci rozvodů v budově Mateřské školy Veselí nad Lužnicí, a to dle projektové dokumentace s výkazem výměr zpracovanou spol. A 3 PROJEKT, IČO: 26046920

Oprava střech bytových domů čp 310, 311 a 312
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce střech na objektech na Třídě Čs. armády Veselí nad Lužnicí s čp 310, 311 a312. Stavební práce na opravě střech budou spočívat v kompletní demontáži stávající asfaltové lepenky, včetně nekrokevního bednění. Dále bude odstraněno veškeré oplechování, včetně oplechování kolem stávajících vikýřů, prostupů a hřebene střechy. V rámci nových stavů pro opravu střechy bude provedena nová podstřešní fólie, nové laťování a bude položena nová střešní plechová krytina s imitací tašek. Vikýře budou opatřeny falcovaným barevným plechem. Nová barevnost střešní krytiny bude v provedení červenohnědé, přizpůsobeny stávajícímu provedení. SO-01 Bytový dům č.p. 310 na p.č. 847 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-02 Bytový dům č.p. 311 na p.č. 848 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-03 Bytový dům č.p. 312 na p.č. 849 v k.ú. Veselí nad Lužnicí

 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.