Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 90
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Povodně 2006
Diskusní fórum k povodním ve městě.
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Standa Kaisler dne 6. dubna 2006 v 08:30 reagovat
To je zase chytrejch
Tak koukám, je to tu zase samej anonym, kterej by všechno udělal lépe, možné i nejlépe. Vážení, všichni máte možnost, na podzim kadidujte, staňte se starostou a ukažte nám jak na to. Aniž bych chtěl někoho obhajovat, jděte se zeptat do Soběslavi, jak tam nadávají na představitele města, ti naši jsou prý proti tomu jedničky.
Autor: Hynek dne 13. dubna 2006 v 01:01 reagovat
RE: To je zase chytrejch
Stando, máte pravdu.
Chytrejch je ve Veselí dost a dost. Hlavně doma v kuchyni, nebo anonymně na netu. Ale když potřebovalo město pomoc před příchodem vody s pytlováním písku, vlastně tu pomoc potřebovali občané města,naši přátelé,kolegové, apod., na výzvu úřadu se dostavil k pytlování pouze jeden občan. To dost ukazuje ne?
Občas diskusní fórum čtu a očekávám, že se zde dozvím něco užitečného, třeba i to co někdo nedokáže formulovat jinak. Ale jak vidím, něco podnětného, co by stálo za zvážení tady postrádám. Ostatně s anonymem je opravdu těžké diskutovat. A místo toho, aby zde vznikaly nové pohledy ztrácíme čas diskusí se slabochy, kteří nemají ani odvahu se podepsat.
Starosta
Autor: aa dne 11. července 2006 v 10:00 reagovat
RE: To je zase chytrejch
však kdybychom se pane starosto podepsali, vy byste nám to dal pěkně "sežrat". Diskusní fórum je právě od toho, aby si sem každý mohl napsat svůj názor, třeba i anonymně. Nevidím na tom nic špatného, kvůli tomu nejsme hned slaboši. Vám, jako nejvyššímu představiteli našeho města by mělo jít spíše o názory a né o jména. Myslím si, že názorů a podnětů je tu více než dost. A pak, jestliže byla učiněna výzva pro občany na pytlování písku právě tím naším slavným rozhlasem, tak se nedivte,že přišel jenom jeden občan- u nás ve čtvrti rozhlasu není vůbec rozumnět, to samé trápí lidi na Rafandě, Štěpnici i na Benátkách...
Autor: MAX dne 7. dubna 2006 v 10:50 reagovat
RE: To je zase chytrejch
Pokud budu jen pochlebovat, klidně se podepíši, že. Soběslav nebyla ani zdaleka tak postižena. Máte růžové brýle, přeju vám je.
Autor: Standa Kaisler dne 8. dubna 2006 v 00:40 reagovat
RE: To je zase chytrejch
A že Soběslav byla méně postižena? No to je spíše argument pro to ocenit co lidé (i na radnici) ve Veselí dělají, že zvládnou v rámci možností obtížnější situaci lépe. Čerstvý příklad z dneška - přijel kamion s desinfekčními prostředky a jinou pomocí a ve Veselí, na rozdíl od Soběslavi, bylo zajištěno jeho vyložení a od zítřka se bude materiál vydávat. Ze Soběslavi (pro kterou jsme to také uskladnili) si pro to přijedou možná zítra, možná v pondělí, prý ještě neví.
Autor: MAX dne 10. dubna 2006 v 09:43 reagovat
RE: To je zase chytrejch
nebuďte slepý, vidíte to z jiné pozice a vůbec jakékoliv srovnávání není na místě. Jistě existují další obce kde to zvládli ještě hůř, to je jakobyste doběhl v závodě předposlední z 500 a omlouváte to tím že je ještě někdo horší, je to pořád dokola. Město když přišla největší povodeň spalo, nikdo nic neřekl, starosta se jen mediálně zviditelňuje a stejně z toho nebude nic jen nový most před Lužnici, na který již nenápadně upozorňoval v jedné z povodňových zpráv (utrpěl prý velklé šrámy). Takže díky povodni zase postavíme nějaké pomníky a ať se lidi koupou dál ne?
Autor: Standa Kaisler dne 10. dubna 2006 v 21:57 reagovat
RE: To je zase chytrejch
No nějaké dioptrie mám, ale že bych byl slepý to zas ne :-). Věta "Město když přišla největší povodeň spalo, nikdo nic neřekl" prostě není pravdivá. To že nikdo přesně neodhadne o kolik voda stoupne není vinou města, to prostě nedokáže nikdo. Vy tvrdíte, že nikdo nic nedělá, já tvrdím že to není pravda. Stejně tak tvrdím, že město ze svého rozpočtu a na svém majetku žádná účinná protipovodňová opatření není schopno zaplatit (viz níže).
Autor: Standa Kaisler dne 8. dubna 2006 v 00:43 reagovat
RE: To je zase chytrejch
Sakra, teď koukám na hodiny a ono je vlastně už včera :-)
Autor: Standa Kaisler dne 8. dubna 2006 v 00:38 reagovat
RE: To je zase chytrejch
Aha, takže když vyjádřím svůj názor, tak pochlebuji?. On někdo zakazuje podepsat se pod kritické názory? Já klidně napíšu co mi vadí a podepíšu se pod to. Např. od povodní v roce 2002 nebylo ani jedno jednání povodňové komise, na kterém by se třeba řeklo, co se udělalo dobře, co špatně, co šlo udělat jinak a lépe. Nebo když jsme letos čerpali vodu v ulici Na potoce 28.3. v noci trvalo strašně dlouho než se podařilo zajistit další pytle s pískem. Ono anonymně nadávat na diskusním fóru je prd platný. Kolikrát jste byl své námitky vyjádřit na zastupitelstvu?
Autor: MAX dne 10. dubna 2006 v 09:37 reagovat
RE: To je zase chytrejch
Na to bych odpověděl asi toto: každý máme nějakou více či méně náročnou práci, a každý by ji měl odvádět pokud možno na 100%, i zastupitelé. Jednání zastupitelstva? :-) raději nebudu komentovat, zúčastnil jsem se.
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::

V obci Mlýny monitorovali profesionální hasiči ze stanice Soběslav možný únik plynu v rodinném domě…

V obci Mlýny monitorovali profesionální hasiči ze stanice Soběslav možný únik plynu v rodinném domě. Hasiči nenaměřili žádné hodnoty.

Profesionální hasiči ze stanice Soběslav zasahovali ve Veselí nad Lužnicí, kde u úpravny vody…

Profesionální hasiči ze stanice Soběslav zasahovali ve Veselí nad Lužnicí, kde u úpravny vody vytahovali z pod jezu řeky Nežárky uhynulého psa. Hasiči psa vytáhli pomocí trhacího háku a tělo předali strážníkům městské policie.

Soběslavská profesionální jednotka zasahovala v Jungmannově ulici v Soběslavi, kde likvidovala…

Soběslavská profesionální jednotka zasahovala v Jungmannově ulici v Soběslavi, kde likvidovala následky nárazu osobního auta do plynové kapličky. K úniku plynu nedošlo.

Vznikne v Soběslavi obří průmyslový areál?

Městský odbor životního prostředí v Soběslavi zveřejnil záměr o výstavbě průmyslového parku. Směrem na Chlebov by měly vyrůst čtyři výrobní a skladovací haly o zastavěné ploše více než 70 tisíc metrů čtverečných.

Opilý řidič mercedesu ve Veselí srazil cyklistu

Táborští policisté se zabývali šetřením vážné nedělní nehody.

25.5.2020 Mimořádnost na trati 226 v úseku Veselí nad Lužnicí - České Velenice

Trať číslo: 226 Název tratě: Veselí n. Lužnicí - Gmünd Gr. Úsek: Veselí nad Lužnicí - České Velenice Datum a čas vzniku: 30.3.2020 0:01 Předpokládaný konec: 30.6.2020 23:59 Příčina: nepravidelnosti v dopravě Více

Výluka na trati 225 v úseku Horní Cerekev - Veselí nad Lužnicí

Trať číslo: 225 Název tratě: Havlíčkův Brod - Veselí n. Lužnicí Úsek: Horní Cerekev - Veselí nad Lužnicí Datum a čas vzniku: 21.5.2020 6:45 Předpokládaný konec: 4.6.2020 18:20 Více

 ::. Akce z Veselí a okolí .::
 ::. FIRMA Veselsko .::
 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu
Předmětem plnění je zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu. Díky tomuto projektu bude vytvořen komplexní hydrologický obraz oblasti v dotčeném povodí. Jednotlivé obce svazku Veselsko se tímto projektovým záměrem na studii dozví, které oblasti jsou z pohledu klimatických změn nejvíce kritické a budou moci uskutečnit konkrétní kroky k nápravě v dané lokalitě. Svazek obcí má 18 členů, viz zápatí tohoto dokumentu. Celá akce je financována z dotačních prostředků Jihočeského kraje.

Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

Celková rekonstrukce vnitřních rozvodů MŠ U Zastávky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci rozvodů v budově Mateřské školy Veselí nad Lužnicí, a to dle projektové dokumentace s výkazem výměr zpracovanou spol. A 3 PROJEKT, IČO: 26046920

 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.