Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 185
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Podpora výstavby
Jak jste spokojeni s podporou výstavby ve vaší obci? Myslíte si, že obec dostatečně podporuje výstabu nájemních býtů nebo individuální výstavbu rodinných domů?
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: udivena dne 21. listopadu 2005 v 15:10 reagovat
tvář města!
Nevím tedy, jestli se vám např. kulturák zdá jako opravený, ale podle mého soudu, je to barabizna, která jestli do ní nebude město v horizontu několika měsíců investovat, do pěti let spadne. Je to ostuda města! Byla jsem tam nedavno na koncertě a dýchl na mě starý zatuchlý smrad komunismu a socialistického realismu. Je to vrchol nevkusu, stejně jako obchoďák naproti přes řeku. Další tváří, která neodmyslitejně ke městu patří jsou ty již zmíněné rozestavěné baráky pod kostelem a stejně tak i stará radnice na náměstí! Do této fronty se teď přidávají prázdné obchody na náměstí. Proč? protože ten, kdo má v hlavě zdravý rozum z tohoto zapadákova utíká a stěhuje se. Pšenka tady totiž rozhodně nekvete nikomu, neboť přístup radnice ať už k výstavbě či jiným aktvitám je veskrze negativní a občané tohoto města jsou pro zastupitele až na čestném posledním místě! Vivat Veselí!!!
Autor: mildamilda dne 13. ledna 2006 v 18:38 reagovat
RE: tvář města!
Naprosto souhlasím s uživatelkou "udivena".
Co dodat: rozhodl jsem se s celou rodinou to ve
slavném Veselí "zabalit" a odejít do města nedaleko odsud, stejně velkého, ale co se týká kvality života, tak nesrovnatelně lepšího.
Odcházím po pětadvaceti letech a odcházím rád.
Vivat Veselí!!!
Autor: udivena dne 19. ledna 2006 v 13:50 reagovat
RE: tvář města!
Moc pozdravujte Soběslav! :o)))
Autor: Pavel K dne 6. prosince 2005 v 12:02 reagovat
RE: tvář města!
Nezbývá než bez výhrady souhlasit :-( a bude to asi zřejmě názor většiny obavytel v produktivním věku, pokud nemají prsty prodloužené směrem k radnici... z posledních priorit mne zaujalo:
1) Letiště - opravdu potřebujeme!
2) Umístění průmyslu do oblasti Klobasné!!!!!!!!!! (pan starosta to má daleko tak to opravdu nevadí)
3) Supermarket - kde je mu konec v zastupitelstvu sedí dostatek místních obchodníků, přece nebudou podporovat konkurenci
4) Pozemky pro individuální výstavbu za 840 Kč!!! a to nekomentuji polohu to by byla kapitola sama pro sebe, pravda chceme tu přece jen bohaté lidi a za něco se to letiště postavit musí
5) Proč také není diskusní fórum na stránkách města? Asi by to bylo příliš rizikové že? A kdo by na to také reagoval, Veselsko se daří cenzurovat poměrně snadno (myšleno časopis) a je přece nutné redukovat informace ve směru MĚSTO - OBČAN nebo je alespoň podat tak aby byly buď nečitelné (nesrozumitelné) nebo v takovém náhledu aby působily pozitivně.
jsem znechucen :-(
Autor: anonym dne 7. prosince 2005 v 00:12 reagovat
RE: tvář města!
Radši se nepodepíšu, pracuji moc blízko zdroje, ale opravdu to tak je souhlasím!
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Akce z Veselí a okolí .::
Výstava Medvěd, méďa, medvídek (KD Veselí n. L.)

Úterý 16. června – úterý 22. září
MEDVĚD, MÉĎA, MEDVÍDEK
Výstava medvídků ze soukromé sbírky Drahomíry Venclíkové. Plyšový medvídek se stal fenoménem, jde o nejoblíbenější dětskou hračku a mnohdy i cenný sběratelský artikl. Přijďte na výstavu medvídků, kde budete moci vidět na 500 medvídků z různých materiálů, medvídky obyčejné i cenné a nebude chybět ani medvídek od firmy Steiff, tedy od prvního výrobce medvídků, který funguje dodnes. Pro děti i dospělé jsou připraveny zábavné pracovní listy, ze kterých budou na dernisáži vylosování tři výherci, jež obdrží hodnotné ceny. Dozvíte se mnoho zajímavostí a věřte, že výstava není určena pouze dětem, ale i pro děti v nás všech.
Výstavní místnost KD vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu od 13 do 17 h. Vstupné 20 Kč. Dernisáž v úterý 22. září od 18 h.
www.kd-veseli.cz
381 581 155

 ::. FIRMA Veselsko .::

Karel Studený -VS Truhlářství

Weisova 531, Veselí nad Lužnicí
  • Truhlářství
  • Web
  • 603271345
Zakázková výroba -kuchyně,okna,dveře,schody,pergoly,krovy...

zobrazit další firmy

 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Chodník Jindřichohradecká, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce chodníku v Jindřichohradecké ulici (silnice II/147). Chodník je zakončen u přechodu pro chodce u ulice U Vodárny. Tento projekt řeší prodloužení chodníků po levé straně ulice až po konec zástavby, kde naváže na stávajíc chodník v Roháčově ulici. Součástí stavby je i 45 m dlouhá smíšená cyklostezka mezi Roháčovou ulicí a cyklostezkou na tělese bývalé železniční trati. Součástí stavby je i odvodnění řešeného úseku (kanalizace, komunikace), propojení vodovodů a veřejné osvětlení (dále jen dílo či práce) a dalších činností s ní souvisejících. Celkový rozsah stavebních prací je dán projektovou dokumentací a soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zpracovaný projektovou kanceláří Ging s.r.o (Gefos inženýring, s.r.o.); IČ:25166891.

Zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu
Předmětem plnění je zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu. Díky tomuto projektu bude vytvořen komplexní hydrologický obraz oblasti v dotčeném povodí. Jednotlivé obce svazku Veselsko se tímto projektovým záměrem na studii dozví, které oblasti jsou z pohledu klimatických změn nejvíce kritické a budou moci uskutečnit konkrétní kroky k nápravě v dané lokalitě. Svazek obcí má 18 členů, viz zápatí tohoto dokumentu. Celá akce je financována z dotačních prostředků Jihočeského kraje.

Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.