Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 185
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Podpora výstavby
Jak jste spokojeni s podporou výstavby ve vaší obci? Myslíte si, že obec dostatečně podporuje výstabu nájemních býtů nebo individuální výstavbu rodinných domů?
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Kraft dne 22. ledna 2007 v 19:39 reagovat
PENNY MARKET
Vážení spoluobčané, když jsem vkládal do tohoto fóra první příspěvek s nápisem PENNY MARKET netušil jsem, že bude mít během 5-ti dnů takový ohlas. Za každý Váš příspěvek děkuji, pokud máte opravdu zájem podpořit výstavbu marketu v našem městě, přispějte svým hlasem "PRO" v petici, která koluje městem. Elektronická podoba této petice se stále ještě připravuje.
Autor: ka4los dne 23. ledna 2007 v 11:20 reagovat
RE: PENNY MARKET
Je sice hezké mít Penny.Ale v zatopové oblasti?
A to budou dvě nevzhledné boudy vedle sebe.?Snad tam stačí jedna. Moutfield.A jak bude vypadat příjezdová silnice.A co parkování v této oblasti?Nicméně jsem pro Penny Market,ale pokud možno v jiné lokalitě.
Autor: Viky dne 23. ledna 2007 v 14:59 reagovat
RE: PENNY MARKET
Už jsem se bála, že se neozve žádný pověstný veselský rejpal, který se bude ohánět nějakým vzhledem budov, ten je mi při nakupování opravdu platný...
Autor: ka4los dne 23. ledna 2007 v 23:44 reagovat
RE: PENNY MARKET
Mě teda docela zajímá jak bude město vypadat!!!!
Autor: Petr dne 24. ledna 2007 v 00:39 reagovat
RE: PENNY MARKET
To asi každýho ne? A nemyslim si že to Peny pokazí, spíš obráceně to co je tam te´d v těch místech není k životu.
Autor: Jiří Novák dne 23. ledna 2007 v 12:41 reagovat
RE: PENNY MARKET
Už delší dobu sleduji tuto diskusi a doposud se snažím jako autor mnohých článku na Veselsku zůstat nestranný, nicméně považuji za nutné podpořit výstavbu alespoň tímto příspěvkem, podařilo se mi sehnat plánek zástavby a situace a dnes se pokusím napsat článek, určitě se nejedná o stavbu v zátopové zóně, řešení zástavby budete moci posoudit. JN
Autor: ka4los dne 23. ledna 2007 v 12:58 reagovat
RE: PENNY MARKET
A pokud vím tak u Kraftů byla voda.To asi z kopce nebylo vidět že?A v povodňovém pásmu to je.Vím to přesně.
Autor: Viky dne 23. ledna 2007 v 17:58 reagovat
RE: PENNY MARKET
Je zajímavé, že tak přesně znáte situaci. Pochybuji, že to víte lépe, než pan starosta, která má určitě k dispozici všechny potřebné materiály. Dnes jsem byla podepsat petici za stavbu Penny Marketu, kde je možno vidět i studii budoucí výstavby v tom místě. Nejsem odborník, ale připadalo mi to docela dobře vyřešené. Držím palce panu starostovi, aby se Penny po všech tahanicích podařilo dotáhnout do zdárného konce. A taky bych chtěl poděkovat panu Kraftovi za to, že zorganizoval petici a tím přiměl řadu lidí, kteří by se jinak nerozhoupali, vyjádřit svůj názor.
Autor: Jiří Novák dne 23. ledna 2007 v 14:16 reagovat
RE: PENNY MARKET
Výšku vody jsem při povodních sledoval, počkejte prosím na článek, uvidíte rozmístění objektů a parkovacích ploch. Jsem potěšen že mne oslovujete jménem, když Vaše zůstává v anonymitě.
Autor: ka4los dne 23. ledna 2007 v 12:55 reagovat
RE: PENNY MARKET
Pane Nováku!Nevím kde jste zjistil tuto informaci.Nicméně je na tuto oblast vydána stavební uzávěra.
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Akce z Veselí a okolí .::
Výstava Medvěd, méďa, medvídek (KD Veselí n. L.)

Úterý 16. června – úterý 22. září
MEDVĚD, MÉĎA, MEDVÍDEK
Výstava medvídků ze soukromé sbírky Drahomíry Venclíkové. Plyšový medvídek se stal fenoménem, jde o nejoblíbenější dětskou hračku a mnohdy i cenný sběratelský artikl. Přijďte na výstavu medvídků, kde budete moci vidět na 500 medvídků z různých materiálů, medvídky obyčejné i cenné a nebude chybět ani medvídek od firmy Steiff, tedy od prvního výrobce medvídků, který funguje dodnes. Pro děti i dospělé jsou připraveny zábavné pracovní listy, ze kterých budou na dernisáži vylosování tři výherci, jež obdrží hodnotné ceny. Dozvíte se mnoho zajímavostí a věřte, že výstava není určena pouze dětem, ale i pro děti v nás všech.
Výstavní místnost KD vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu od 13 do 17 h. Vstupné 20 Kč. Dernisáž v úterý 22. září od 18 h.
www.kd-veseli.cz
381 581 155

 ::. UBYTOVÁNÍ Veselsko .::

Ubytování Hájenka Vršková

Val 46, Veselí nad Lužnicí
  • Web
  • 607770451
  • Cena od 300
  • Kapacita 10 os
Ubytování v samostatné chalupě na samotě u lesa pro 10 osob.

zobrazit další ubytování

 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Chodník Jindřichohradecká, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce chodníku v Jindřichohradecké ulici (silnice II/147). Chodník je zakončen u přechodu pro chodce u ulice U Vodárny. Tento projekt řeší prodloužení chodníků po levé straně ulice až po konec zástavby, kde naváže na stávajíc chodník v Roháčově ulici. Součástí stavby je i 45 m dlouhá smíšená cyklostezka mezi Roháčovou ulicí a cyklostezkou na tělese bývalé železniční trati. Součástí stavby je i odvodnění řešeného úseku (kanalizace, komunikace), propojení vodovodů a veřejné osvětlení (dále jen dílo či práce) a dalších činností s ní souvisejících. Celkový rozsah stavebních prací je dán projektovou dokumentací a soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zpracovaný projektovou kanceláří Ging s.r.o (Gefos inženýring, s.r.o.); IČ:25166891.

Zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu
Předmětem plnění je zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu. Díky tomuto projektu bude vytvořen komplexní hydrologický obraz oblasti v dotčeném povodí. Jednotlivé obce svazku Veselsko se tímto projektovým záměrem na studii dozví, které oblasti jsou z pohledu klimatických změn nejvíce kritické a budou moci uskutečnit konkrétní kroky k nápravě v dané lokalitě. Svazek obcí má 18 členů, viz zápatí tohoto dokumentu. Celá akce je financována z dotačních prostředků Jihočeského kraje.

Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.