Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 185
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Podpora výstavby
Jak jste spokojeni s podporou výstavby ve vaší obci? Myslíte si, že obec dostatečně podporuje výstabu nájemních býtů nebo individuální výstavbu rodinných domů?
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Všechny příspěvky | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Kraft dne 17. ledna 2007 v 18:28 reagovat
PENNY MARKET
Zajímá nás názor občanů města k umístění prodejny Penny Marketu ve Veselí nad Lužnicí naproti obchodnímu domu Mountfield. Také si myslíte, že nová prodejna je potřebná z důvodu zlepšení nabídky na trhu s kvalitním potravinářským zbožím, včetně prodejny masa a uzenin, za nízké ceny, v kulturním prostřední a s možností parkování? Za Vaše názory a návrhy děkujeme.
Autor: Irena dne 21. ledna 2007 v 16:43 reagovat
RE: PENNY MARKET
Nová prodjena je ve městě třeba jako sůl. Nikde není tak draho jako ve Veselí a další konkurence by mohla tuto situaci určitě zlepšit. Doufám, že nové zstupitelstvo se nakonec rozhodne pro prodejnu, čímž bude hájit zájmy několika tisíc občanů města ne zájmy několika málo podnikatelů, které nový obchod beztak nijak neohrozí, ale jenom vrátí na zem. Mimochodem, doufám, že si co nejvíce veselských voličů přečetlo názory několika členů našeho zastupitelstva v novinách MF Dnes 17. ledna. Jsem doslova zděšená, koho jsme si to zase zvolili. Kde jsou jejich volební programy plné slibů, co udělají pro města a občany? Takže Penny Market ANO, ANO, ANO!!!!!!!!!!
Autor: Jan dne 19. ledna 2007 v 10:18 reagovat
RE: PENNY MARKET
Myslím si, že je to velmi dobrý nápad, je to ideální místo a vyloženě to v této části města chybí!!! Průser je že bude problém se schválením zastupitelstva, každý podnikatel má svoje prodloužené prstíky tím směrem a dokáže to potopit, dovedu si představit zástupce pekárny a dalších obchodů kolem, že udělají vše proto aby to nevyšlo. Doufám jenom že jsme si zastupitelstvo volili proto aby něco dělali pro bežné lidi a nakonec se dobereme ke zdárnému výsledku. Budu situaci a jednotlivé argumenty intenzivně sledovat a o informace se zde podělím.
Autor: Jan dne 19. ledna 2007 v 10:19 reagovat
RE: PENNY MARKET
slyšel sem o petici, nešla by sem dát ke stažení? Rás se podepíšu a nebudu sám.
Autor: kraft dne 19. ledna 2007 v 19:03 reagovat
RE: PENNY MARKET
Děkuji za Vaše příspěvky. Ano, podpisová akce (petice) pro výstavbu PENNY probíhá, a již brzy bude i v elektronické podobě. Firma, která chce obchod postavit nabízí městu, že vybuduje ve Veselí nad Lužnicí hřiště pro mateřskou školku, zřídí protihlukovou stěnu, zpřehlední situaci na křižovatce před marketem.
Autor: vojta dne 18. ledna 2007 v 20:44 reagovat
RE: PENNY MARKET
Ano,ještě jedna prodejna by byla zapotřebí.
 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
 ::. Akce z Veselí a okolí .::
Výstava Medvěd, méďa, medvídek (KD Veselí n. L.)

Úterý 16. června – úterý 22. září
MEDVĚD, MÉĎA, MEDVÍDEK
Výstava medvídků ze soukromé sbírky Drahomíry Venclíkové. Plyšový medvídek se stal fenoménem, jde o nejoblíbenější dětskou hračku a mnohdy i cenný sběratelský artikl. Přijďte na výstavu medvídků, kde budete moci vidět na 500 medvídků z různých materiálů, medvídky obyčejné i cenné a nebude chybět ani medvídek od firmy Steiff, tedy od prvního výrobce medvídků, který funguje dodnes. Pro děti i dospělé jsou připraveny zábavné pracovní listy, ze kterých budou na dernisáži vylosování tři výherci, jež obdrží hodnotné ceny. Dozvíte se mnoho zajímavostí a věřte, že výstava není určena pouze dětem, ale i pro děti v nás všech.
Výstavní místnost KD vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu od 13 do 17 h. Vstupné 20 Kč. Dernisáž v úterý 22. září od 18 h.
www.kd-veseli.cz
381 581 155

 ::. FIRMA Veselsko .::

Cyklo Suchý

Čs. armády 162, Veselí nad Lužnicí
  • Sport, cyklo
  • Web
  • 606 635 961
autorizovaný prodejce AUTHOR, KELLYS, APACHE, SUPERIOR

zobrazit další firmy

 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Chodník Jindřichohradecká, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce chodníku v Jindřichohradecké ulici (silnice II/147). Chodník je zakončen u přechodu pro chodce u ulice U Vodárny. Tento projekt řeší prodloužení chodníků po levé straně ulice až po konec zástavby, kde naváže na stávajíc chodník v Roháčově ulici. Součástí stavby je i 45 m dlouhá smíšená cyklostezka mezi Roháčovou ulicí a cyklostezkou na tělese bývalé železniční trati. Součástí stavby je i odvodnění řešeného úseku (kanalizace, komunikace), propojení vodovodů a veřejné osvětlení (dále jen dílo či práce) a dalších činností s ní souvisejících. Celkový rozsah stavebních prací je dán projektovou dokumentací a soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zpracovaný projektovou kanceláří Ging s.r.o (Gefos inženýring, s.r.o.); IČ:25166891.

Zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu
Předmětem plnění je zpracování projektového záměru na studii pro zmírnění dopadů klimatické změny na území svazku obcí Veselsko v rámci povodí IV. řádu. Díky tomuto projektu bude vytvořen komplexní hydrologický obraz oblasti v dotčeném povodí. Jednotlivé obce svazku Veselsko se tímto projektovým záměrem na studii dozví, které oblasti jsou z pohledu klimatických změn nejvíce kritické a budou moci uskutečnit konkrétní kroky k nápravě v dané lokalitě. Svazek obcí má 18 členů, viz zápatí tohoto dokumentu. Celá akce je financována z dotačních prostředků Jihočeského kraje.

Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.