Nepřihlášen úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

OKOMENTUJTE AKTUÁLNÍ DĚNÍ. CO VÁS TRÁPÍ NEBO NAOPAK TĚŠÍ?

celkem příspěvků v tomto fórů: 145
Seznam příspěvků diskusního fóra:
Diskuse na téma:
Komunální volby 2014
Volby do zastupitelstva města proběhnou 10. a 11. října 2014. Co očekáváte od nového vedení města, jaké jsou vaše preference, co by nemělo chybět v programu jednotlivých stran?
 Vložit příspěvek
 Seznam fór | Seznam komentářů | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: Petr Pan dne 31. srpna 2018 v 10:25 reagovat
Volby 2018 - šaškárna
Pořád slyším, pojďte k volbám, má to smysl, když už se po Veselí ví, kdo bude starosta í místostarosta a ať to dopadne jakkoli, tak karty už jsou rozdány?
Autor: Kapitán Hook dne 31. srpna 2018 v 16:01 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
A jak to dopadne?
Autor: Lump dne 1. září 2018 v 19:32 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Starosta Matějů
Místostarosta Zimmel O.
Další otázky?
Autor: Martin dne 23. září 2018 v 21:21 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Největší šaškárna je Veselská drbna v čele s panem Hynkem a jeho loutkou panem Machem.
Autor: Jan Mach dne 26. září 2018 v 23:12 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Nikdo z dotčených, vyjma mě, jehož se články na Veselské drbně také týkají, se k nim nepokusil postavit čelem a buď uvedené informace potvrdit, či spíše vyvrátit. Drbna je jinak psaná navzdory všem negativním komentářům slušnou formou. Kritika může být nepříjemná, může se člověka i dotknout. Nelze ovšem jakoukoli politickou kritiku, byť bych ji považoval za nespravedlivou a nesprávnou, šmahem označovat za pomluvy, urážky, osobní útoky a hned ji chtít zakazovat.
Autor: Vít Rada dne 28. září 2018 v 20:26 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Honzo, a divíš se, že na to nikdo nereaguje? V posledním článku na mojí osobu jsem našel jednu zásadní chybu, která mě poškozuje. Pokud je to teda chyba a není to udělané záměrně, protože pak by to byla lež. Já osobně se domnívám, že se jedná o druhou variantu. A to nedovedu posoudit pravdivost informací o jiných lidech, kteří jsou tam uvedení. Tohle není jen kritika ...
Autor: Jan Mach dne 28. září 2018 v 20:43 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Vítku, ani já se necítím, že bych byl vypočítavý. Ale jinak článek o ČSSD je poměrně přesný. Napiš tedy, kde ten o Sportu pro městu přesný není? Není nic jednoduššího. I mě by to zajímalo.
Autor: Vít Rada dne 28. září 2018 v 21:29 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Měl jsem na mysli článek "Jak se vydělávají peníze - Ve stínu mafie".
Dovedeš si představit server pro Základní školu ČSA, který má cenu 1 199 963,03 Kč s DPH jak uvádí v článku "anonymní" pisatel. Takový server základní škola nemá a nikdy mít nebude.
Dále položka "Vybavení základních škol IT technikou – Konektivita část 2" realizována zatím nebyla a v realizovaných zakázkách je uvedena chybně.
Ve výsledku bych tedy uvedených 4,5 miliónu snížil na skutečných 1,8 mil. Kč. Zdají se ti snad takové zkreslené články jako věrohodné? Navíc anonymní ;-)
Autor: Jan Mach dne 28. září 2018 v 21:45 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Máš pravdu. Server za jeden mega je blbost. To snad nemaj ani Dukovany. Máš dvě možnosti. A) doufat, že to autoři opraví sami. B) napsat na drbnu, ať to opraví.
Autor: Jan Mach dne 26. září 2018 v 23:11 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Jako bych to tušil a už se v diskusi objevil komentář, který nejen, že mě a pana Hynka absolutně bez jakéhokoli důkazu spojuje s webem Veslská drbna, ale jakýsi anonym Martin ze mě dokonce dělá loutku v rukou pana Hynka. Alespoň vím, jak se mě budou snažit v očích Veseláků před blížícími se komunálními volbami poškodit. Nemá asi cenu opětně dementovat, že s vydáváním Veselské drbny ani Nového Veselska nemám nic společného. Soudný člověk by se před tvrzením, že jsem loutka pana Hynka, alespoň došel podívat, jak hlasuji já a pan Hynek na zastupitelstvu. Zjistil by totiž, že se mnohdy naše hlasování liší. A co se týká Veselské drbny, o které se v politických kruzích buď mlčí, nebo se pomlouvá, musím říci následující. Nejsem sice jejím autorem a ne se vším tam uvedeným souhlasí, ale autorovi (možná autorům) se nedá upřít jedna věc. Na základě volně dostupných informací se pokouší popsat (více, či méně objektivně) dění v našem městě.
Autor: Jiří Novák dne 24. září 2018 v 11:58 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Dobrý den,
pro mne tedy novinka, kandiduji za nestraníky a nevšiml jsem si že by pan Mach byl členem. Stejně tak nemám iformace o tom, že by aktivita "Veselská drbna" nějak souvisela s aktivitami nestraníků, případně osobou pana Hynka. Víte o tom něco více? vcelku by mne to zajímalo pane Martine anonyme.
Autor: kUKY dne 31. srpna 2018 v 19:02 reagovat
RE: Volby 2018 - šaškárna
Dopadne to jako v pohádce-všichni se budou mít fajn,ať tam bude kdokoli.Kamarádíčci ve funkcích zaměstnanců městem zřizovaných organizací, kámoši vyhrávající výběrová řízení,ale vždy za něco-prostě demokracie jak má být.
Autor: Marie M. dne 18. listopadu 2017 v 18:09 reagovat
Veselští drbani
Tak se nám opět ozvali "Veselští drbani". Je vidět sže se nám opět blíží volby do obecního zastupitelstva a že nesoudná část opozice vystartovala do útoku na radnici. Jako vždy nechutné napadání všeho a všech kdo mají s radnicí co společného. Samozřejměě jako vždy bjsou činitelé radnice osočováni ze všech možných nepravostí bez jediného relevantního důkazu. Dokonce byla zveřejněna fotografie jednoho radního a to samozřejmě bez jeho souhlasu a to již hraničí s tresným činem autora či autorů příspěvku. Předokládám, že snaha drbanů je marná. Jeden již dokázal podle hesla jeho bývalé paraje, že dokázal co dokáže. Veseláci ví s kým mají tu čest a zmíněného pána mají více než dost. Druhý z drbanů v minulých volbách kandidoval na starostu, ale do zastupistva se dostal až po odtoupení zastupitele p.Uzla. Jeho příspěvky v papírovém Veselsku jsou přínosné a mají svoji vypovídající logiku. Co se týče veřejné zprávy jde ale o pole neorané. Navíc obajsou když ne arogantní, tak alespoň sebestřdní.
Autor: Marie M. dne 23. července 2017 v 07:04 reagovat
Veselští drbani
Tak se nám nějak odmlčeli velkohubí vešelští drbani. To bylo keců jak budou zveřejňovat jak všeci kradnů a jen oni jsou jediní čiští. V papírovém veselsku se občas objeví nenávistná spatlanina osočující členy koalice, která vyhrála volby. Objevují se občas obvinění, jak současná radnice cenzoruje opozici. Přitom největší cenzorem byl exstarosta tehdy za ODS. V ničem si mu nezadal exmístostarosta za ČSSD se svým materiálem o pouštění příspěvků na stránky veselska. Asi došla pochybná munice. Pokud jsou veselští drbani přesvědčeni že se někdo dopustil trestného činu, ať informují orgány činné v trestním řízení a nepindají si mašli na webu svého pamfletu.
Autor: xyz dne 23. července 2017 v 15:00 reagovat
RE: Veselští drbani
To je k smíchu! Plamenně tady obhajujete dobrodince z radnice, kteří v potu tváře, dnem i nocí, zcela nezištně do roztrhání těla pracují pro blaho veselských občanů, o své vlastní blaho nedbajíce, proti veselským "drbanům"... a když se tito "drbani" konečně (jistě i po vašem chrabrém zásahu) odmlčeli, o což vám snad šlo (jak by tedy člověk předpokládal), je to zase špatně???!!! O co vám tedy jde? Asi ne o věc, ale o to jen pořád někomu nadávat a urážet....A nebojte se, to trestní oznámení určitě někdo nakonec podá... věcí, které by zajímaly policii a státní zastupitelství se najde dost a dost... jen vyčkejte, všechno má totiž svůj čas...Je vidět, že jste bytostný demokrat a ctíte právo každého na svobodné vyjádření názoru - bohužel jenom do té doby, než je ten názor jiný než váš. Jak říkám, je to celé k smíchu.
Autor: Zdeňka dne 24. července 2017 v 13:04 reagovat
RE: Veselští drbani
Píšete " O co vám jde, jen nadávat a urážet" to přesně dělají ti dva pánové kteří píší občas do Veselska a psávali na Drbně a jsou neuvěřitelne arogantní a neslušní i na jednaních zastupitelstva. Jednoho měli lidé dost a druhý co chtěl být starostou si vedení radnice představuje jako hurvínek válku. Co děláte vy xyz také osočujete lidi kteří mají jiný názor než vy. Probuďte se.
Autor: JA dne 25. července 2017 v 23:25 reagovat
RE: Veselští drbani
Tedy moc často nikam nepíši, ale poslouchám záznamy ze zastupitelstva a musím oponovat. Pokud máte na mysli pana Hynka, a věřte, že k němu mám mnoho výhrad, je jediný, který má a nebojím se použít takové slovo, protože jiné nenalézám - koule na to aby oponoval a zastal se třeba občanů, se kterými pan starosta odmítal řešit problémy s investicemi v Riegrově ulici. Pan starosta totiž buď není infomovaný nebo neměl čas, nebo to není aktuální a další úžasné výmluvy. Plout s proudem a co nejsnazší cestou..... řekl bych jeho krédo.
Největší investicí a událostí jsou asi veselské slavnosti, děje se vůbec něco ve Veselí? připravuje se vůbec něco?
Jsem rodákem, ale takovou frustraci z nicnedělání jsem ještě neměl........
Autor: xyz dne 24. července 2017 v 17:51 reagovat
RE: Veselští drbani
Z čeho jsem koho osočil? Uveďte konkrétně. Na otázku, o co tedy jde a proč je zase špatně, že se odmlčeli, na to už odpovědět asi neumíte...hlavně plkat...
Autor: oto dne 13. července 2017 v 19:29 reagovat
Macron! Ďalší úspešný krok k svetovláde elít!
Macron! Ďalší úspešný krok k svetovláde elít!


Neuveriteľná je naivita ľudí, ktorí sa dali opäť zmanipulovať v prospech zámerov oligarchie. Za francúzskeho prezidenta totiž zvolili Emmanuela Macrona, čiže bábku v rukách elity, ktorá bude poslušne plniť jej vôľu a uskutočňovať jej zámery. Bude stáť nie v službách francúzskeho ľudu, ale v službách oligarchie a nenásytných globalistických elít, čo sa s najväčšou pravdepodobnosťou prejaví divokým a neriadeným pokračovaním prisťahovalectva, rozpredávaním francúzskych strategických podnikov Nemecku a USA, alebo tvorbou zákonov v prospech najbohatších a v neprospech obyčajných ľudí. To povedie k ďalšiemu ožobračovaniu tých, čo nemajú mnoho a k ďalšiemu bohatnutiu tých, čo majú veľa.

Viac sa dozviete na:
http://kusvetlu.blog.cz/1707/macron-dalsi-uspesny-krok-k-svetovlade-elit
Autor: oto dne 30. června 2016 v 19:33 reagovat
Zničí nás to neviditeľné?


Človek dneška je človekom hmoty, uznávajúcim len to, čo vidí, čo dokáže ohmatať, čo podľa neho reálne existuje a čo mu prináša nejaký viditeľný hmotný prospech. Iba to je hodné jeho úsilia, námahy a odriekania. Všetko ostatné, čo do vyššie spomínanej kategórie nepatrí, čo teda nie je možné vidieť, ohmatať a čo z hmotného hľadiska možno považovať za neexistujúce, to všetko je pre súčasných ľudí bezpredmetné a nehodné pozornosti.

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1606/znici-nas-to-neviditelne
Autor: Marie M. dne 23. května 2017 v 09:46 reagovat
RE: Zničí nás to neviditeľné?
Ve Veselsku(papírovém) zmiňuje p. J. Mach, že v komunálních vobách v roce 2014 byl navršžen na místo strosty p. J. Novák. Pan Mach asi poněkud pozapomněl, že po Veselí vysely plakáty jakési ČSSD kde bylo uvedeno "NÁŠ KANDIDÁT NA STAROSTU MĚSTA JAN MACH". nějak někdejšímu kandidátu na starostu selhává paměť. Také pozapomněl za kterého starosty byla ve Veselsku nejtvrdší cenzura a která s trana vydala ferman o "CENZUŘE VE VESELKU".
Autor: xxx dne 25. května 2017 v 16:50 reagovat
RE: Zničí nás to neviditeľné?
Naučte se pravopis!
Autor: Honza M. dne 26. května 2017 v 15:27 reagovat
RE: Zničí nás to neviditeľné?
Pokud si dobře pamatuji, tak p. Mach, který kandidoval na starostu, se v komunálních volbách nedostal ani do zastupitelstva a skončil jako náhradník. Naštěstí mu kolega z partaje pomohl a odstoupil, aby mu uvolnil místo v zastupitelstvu.
Autor: Kuky dne 25. května 2017 v 19:30 reagovat
RE: Zničí nás to neviditeľné?
Každý nemůže být tak inteligentní jako p.Hynek :-)
Autor: xxx dne 28. května 2017 v 08:53 reagovat
RE: Zničí nás to neviditeľné?
Možná, ale to nemění nic na tom, že by každý mohl umět pravopis - je to učivo prvního stupně základní školy.
Autor: Kuky dne 28. května 2017 v 19:33 reagovat
RE: Zničí nás to neviditeľné?
Někteří lidé, kteří neumí správně pravopis, jsou lidsky lepší, než mnozí študovaní intelektuálové.
:-)
Autor: Honza K. dne 1. července 2016 v 06:47 reagovat
RE: Zničí nás to neviditeľné?
Náš milý Otík opět plká hovadiny. Není to snad Otík z filmu "Vesničko má středisková? Asi ne, ten měl alespoň trochu rozumu, tenhle občasný pisálek nemá žádný.
Autor: oto dne 10. června 2016 v 18:14 reagovat
Prečo potrebujú USA a západné štáty vládnuť svetu?
Prečo potrebujú USA a západné štáty vládnuť svetu?


Začnem faktami, ktoré som spomínal už viackrát. Prostredníctvom nich sa dá totiž dokonale pochopiť zvrátený spôsob uvažovania, na základe ktorého považujú USA a západné krajiny nutnosť vlastnej svetovej hegemónie priam za životne dôležitú. Prvým faktom je skutočnosť, že ak by všetky národy sveta žili takým istým životným štýlom, ako západ, potrebovali by sme k tomu energetické zdroje štyroch planét podobných Zemi.

Viac sa dozviete na:
http://kusvetlu.blog.cz/1606/preco-potrebuju-usa-a-zapadne-staty-vladnut-svetu
Autor: Vašek H. dne 3. září 2015 v 15:34 reagovat
Pro Michala
Dostal jsem se k vašemu příspěvku až nyní. Musím konstatovat, že si výběrové řízení představujete jak hurvínek válku. Už vidím nezaměstnané jak zajišťují akce, redigují Veselsko, uskutečňují rozhovory se zajímavými lidmi a podobně.Jsem přesvědčen, že se podařilo získat pro měsíčník jednu z nejkvalitnějších adeptek.
Autor: Michal dne 20. září 2015 v 19:53 reagovat
RE: Pro Michala
Tak koukám, že ta nejlepší adeptka pomalu bere do zaječích a hlásí se zpět na úřad v Táboře...tady jí to nejspíš nestačí to paběrkování korunek v podobě směšného platu v porovnání s tím co měla tam....nu tak, však se vypíše nové výběrové řízení zde, jestli uspěje a půjde zase domů do Tábora, a vybere se třeba někdo z Prahy
Autor: Petra K. dne 17. dubna 2015 v 06:40 reagovat
Oto opět opruzuje.
Oto je nenapravitelný vetřelec. Pořád se cpe tam, kde o něj nikdo nestojí. Jak již dříve někdo řekl, měl by jít pod Tatry a tam snad najde pochopení.
Autor: oto dne 16. dubna 2015 v 18:55 reagovat
Nesprávne poňatie emancipácie
Nesprávne poňatie emancipácie


V čom spočíva dnešné pomýlené a pokrivené chápanie emancipácie? Spočíva v jej rozpore s veľkým vesmírnym Zákonom doplnenia celku, ktorý funguje na základe vzájomnej príťažlivosti dvoch protikladných častí, priťahujúcich sa za účelom vytvorenia jedného, harmonicky fungujúceho celku.

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1504/nespravne-ponatie-emancipacie
Autor: Jirka dne 17. dubna 2015 v 09:17 reagovat
RE: Nesprávne poňatie emancipácie
Panebože,cos to stvořil?Oto je napůl vůl a napůl včela.Blbej,ale snaživej.
Autor: Petra S. dne 7. dubna 2015 v 06:16 reagovat
Pane M.B.
V prvé řadě by jste měl být slušný, ale když není výchova tak to asi po vás nemůže nikdo požadovat. Celé Veselí vás zná jako namachrovaného blba. Přeji vám za vaše jednání, aby jste jednou padl hubou do hovna.
Autor: Martina dne 7. dubna 2015 v 15:34 reagovat
RE: Pane M.B.
Koukám že Vám to i po měsíci stále leží v žaludku..to nepochopím =D kdyby to dělal Vám zajímalo by mě jak by jste reagovala Vy...vidět strážníka městké policie jak do sebe v uniformě láme lahváče to je podle Vás asi normální...kdyby jsi byla v kůži Martina věřím, že by jste se zachovala stejně ;) cítit z policisty alkohol když má u sebe zbraň a pak nadýchá 2,7 promile to je asi podle Vás věc nad kterou měl Martin jen mávnout rukou a nechat se "buzerovat" dál ;)
Autor: Vanda dne 9. dubna 2015 v 15:01 reagovat
RE: Pane M.B.
Je to úplně jednoduché , nevím, čemu se pořád divíte. Ono totiž pokud by se jednalo o slušného bezúhonného občana, který udá opilého strážníka, všichni by to schválili. Ovšem pokud se pan MB chová jak se chová a je znám svými výstřelky a neustálým porušováním všech možných vyhlášek a pravidel, jeho důvěryhodnost je potom nulová, a všichni za jeho "odstřelením" městského strážníka vidí jenom pomstu. Není se co divit. Druhá věc je to, že mu pan Uzel, bohužel pro sebe i pro město, dal příležitost...
Autor: Jana dne 30. dubna 2015 v 07:55 reagovat
RE: Pane M.B.
Pozdě, ale přece jen mi nezbývá nic jiného, než souhlasit opět stoprocentně s paní Vandou. Ještě snad zbývá dodat, že pan M.B. se zde veřejně,pravda trochu hystericky přiznává, že porušuje vyhlášku města.Mám tedy všetečnou otázku k práci městské policie.Dostane pan. M.B.pokutu za porušení vyhlášky města?
Autor: Jirka dne 30. dubna 2015 v 18:19 reagovat
RE: Pane M.B.
nedostane.protože MP se ho bojí aby nedopadli stejně jako jejic bývalý kolega.Kdyby ji dostal to by bylo od MB křiku,že se mu mstí a že je chudák na kterého si zasedly,Takže může být v klidu...Bohužel
Autor: Jana dne 30. dubna 2015 v 19:34 reagovat
Pane Jirko,
pokud nedostane pokutu od městské policie, měl by se tím zabývat pan starosta, neboť to svědčí o špatné práci městské policie, která spadá do jeho kompetence. Ten člověk se k tomu veřejně přiznal!Takže - pane starosto, co vy na to?
Autor: Dortik dne 1. května 2015 v 13:48 reagovat
RE: Pane Jirko,
Pokutu už dostal, ale asi neví za co - vzorný pejskař.
Autor: Mb dne 7. dubna 2015 v 15:26 reagovat
RE: Pane M.B.
Pani chytra a vseznala vam preju to same ;) prectete si kolik nadavek a vseho je tu na mou hlavu ze pitomec kterymu trikrat rikam at me necha ze je zchlastanej jak doga tak si nedal rict tak to ted budu poslouchat ? a slusnej k takovym hulvatum nemam potrebu dekuji ;)*
starší příspěvky »
strana 1/3
 ::. FIRMA Veselsko .::

Elektroinstalace - Jiří Zaňák

A. Jiráska 378, Veselí nad Lužnicí
  • Elektrikářství
  • 603864054
Elektroinstalace, hromosvody, motáže satelitů, antén, revize

zobrazit další firmy

 ::. Zprávy z Veselí a okolí .::
před 7 hodinami
Jižní Čechy Teď

Řítil se přes táborské křižovatky na červenou, až havaroval. Hledají se svědci

před 10 hodinami
Parlamentní listy

DPP zrekonstruoval tramvajovou trať v ulicích Na Veselí a Soudní a postavil novou ke stanici metra Pankrác

včera
Požáry.cz

Profesionální hasiči ze soběslavské ulice zasahovali ve svém městě, když v ulicích Kostelní a…

včera
České dráhy

Výluka na trati 226 v úseku Třeboň - Suchdol nad Lužnicí

včera
MÚ Veselí nad Lužnicí

Městský úřad Soběslav - VV - OOP - Stanovení přechodné úpravy provozu - náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí - rozsvícení vánočního stromu a umístění betlému.pdf

před 2 dny
Jižní Čechy Teď

Čápi v Soběslavi dostali na komín od hasičů podklad pro nové hnízdo

před 2 dny Tým vývojářů z Táborska vyvinul v kooperaci s lékaři prostředek, který může zlepšit dostupnost léčby pacientů s rakovinou dutiny břišní.
Táborský deník

V Soběslavi vyvíjí přístroj pro pomoc lidem s rakovinou

před 2 dny
Jižní Čechy Teď

Rozsvícení vánočního stromu v Soběslavi bude on-line

před 2 dny
Požáry.cz

Hasiči-lezci a výšková technika zasahovala v Soběslavi, kde hasiči museli z komína snést čapí…

před 3 dny
Požáry.cz

Profesionální jednotka z táborské stanice vyjela do Soběslavské ulice v Táboře k zajištění vozidla…

před 3 dny
E15

Až 25 procent zhodnocení od počátku listopadu. Rozvíjející se trhy včetně Prahy opět bodují

před 4 dny
Jižní Čechy Teď

Radek Hajič: Po zápase v Mariánkách jsem nabídl rezignaci. Sezonu nechceme ukončit propadákem

před 4 dny
Jižní Čechy Teď

Hokej v Soběslavi oslavil 90 let. Lidé makali na novém stadionu

před 4 dny
Jižní Čechy Teď

Jiří Bárta: Nešel jsem hrát kraj, abych honil osobní statistiky a ego

před 4 dny
Požáry.cz

Profesionální hasiči ze stanice Soběslav a následně osádka vyprošťovacího automobilu z táborské…

 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Aktuální informace MÚ .::
 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.