Nepřihlášen
   
úvodní stránka  |  o regionu  |  kontakt  |  administrace  
::. PRIHLÁŠENÍ .::
e-mail:

heslo:

Nová registrace
Zapomenuté heslo

::. M E N U .::

Ikonka VESELSKO.CZ

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

ZANECHTE SVŮJ NÁZOR

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ K ČLÁNKU. JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR?

celkem příspěvků k článku: 9
Seznam příspěvků k článku:
Komentář k článku:
D Á V E J M E T O D Á L
Prosím, přečtěte si tyto věty a v klidu domova se nad nimi zamyslete, pohovořte.....
 Vložit příspěvek
 Zpět na článek | Seznam komentářů | Řadit dle data
» Komentáře jsou řazeny podle vlákna diskuse.
Autor: kuky dne 25. října 2012 v 19:50 reagovat
Držím palce
Pane Jelínku.Nic si z reakcí lidí co Vás osočují nedělejte, jsou to zpravidla ti, na které apelujete, aby se probudili.Bohužel pro ty slušné, těchto je většina.Jsou to otroci konzumní společnosti, pro které jsou peníze a majetek více než život, jsou to lidé toužící žít v pozlátku, které jim servírují tupé seriály na komerčních televizích, jsou to lidé závistiví, kteří závidí úspěch, ale pro ten svůj neudělají zhola nic.Jsou to vlastně chudáci. S těmi bychom měli mít slitování.Jan Hus kázal pravdu lidem, kteří ho poslouchali, a chtěli poslouchat, a jak skončil?Zde reagují pouze lidé, kteří nechtějí slyšet jací jsou, a v jakém světě žijou.Je to ve světě kde trocha peněz je víc než lidský život,je to svět, kde za peníze si lze koupit svobodu, je to svět, kde žijeme v současnosti a nehledíme na budoucnost.
Pane Jelínku, přeji Vám hodně úspěchů, i když v tomto směru jste spíše jako Don Quijote.
No a teď se těším na reakce lidí, něco jako"jže jsem blázen, na hranici s ním! :-)
Autor: taky blázen dne 28. října 2012 v 18:12 reagovat
RE: Držím palce
Vážený pane Jelínku, mluvíte z duše mě i spoustě slušných lidí se kterými se denně ve svém zaměstnání potkávám. Nenechte se, prosím, znechutit urážkami lidí, kteří nevidí, či nechtějí vidět to, co se kolem nás děje. Přeji Vám mnoho zdraví a hlavně síly pokračovat ve Vaší záslužné a některými jedinci znevažované krásné práci.
Autor: Vanda B. dne 30. října 2012 v 21:29 reagovat
RE: Držím palce
Vážený pane "kuky" a "takyblázne", chci vám poděkovat za Vaše názory - vrátili jste mi naději, že ještě existují lidé s nepokřiveným chápáním lidských hodnost a schopní vnímat skutečnost v širších souvislostech. Své "donkichoty" lidstvo potřebuje, aby se posunulo dál. Panu Jelínkovi též moc držím palce a vážím si ho.
Autor: V.Vachovec dne 19. října 2012 v 21:53 reagovat
Svatá pravda
Petro souhlasím.V.Vachovec
Autor: Petra Žahourová dne 18. října 2012 v 13:18 reagovat
KRONIKÁŘ? NÉ BLÁZEN TO JE
Jděte se léčit chlape! Bych vám funkci kronikáře města sebrala i za cenu toho, že bych jí měla psát sama! Takto zneužít tento podpis k vašim vyšinutým názorům JE VRCHOL!
Autor: Vanda B. dne 20. října 2012 v 15:44 reagovat
RE: KRONIKÁŘ? NÉ BLÁZEN TO JE
Vážená dámo, na výlevy některých zde diskutujících zpravidla nemá cenu reagovat, ale tady už to nelze. Pokud nechápete, co svým apelem chtěl pan Jelínek říct, tak si nechte od někoho vysvětlit. To, co se ve Veselí stalo, je strašná lidská tragédie. Je to čin VYŠINUTÉHO jedince, před kterým tato VYŠINUTÁ společnost nedokázala ochránit tu většinu slušných lidí. Ale pokud jsou v naší společnosti lidé, kteří pouze druhého pro jeho názor sprostě urážejí a napadají jako Vy, aniž by sami přišli s argumenty, a každou snahu tuto společnost vyburcovat z letargie zavrhují, bohužel nic se nezmění. Příště přijďte s přesvědčivými argumenty a netvařte se jako jediná spravedlivá. V širším smyslu je příčina této tragédie skutečně v neutěšeném stavu společnosti. Nikdo samozřejmě neměl v úmyslu se sebeméně dotknout bolestně zasažené rodiny. Jí patří upřímná soustrast.
Autor: Petra Žahourová dne 20. října 2012 v 19:17 reagovat
RE: KRONIKÁŘ? NÉ BLÁZEN TO JE
a vy s ním :-)
Autor: Vanda B. dne 20. října 2012 v 20:20 reagovat
RE: KRONIKÁŘ? NÉ BLÁZEN TO JE
Vaše reakce mě nepřekvapuje - kde došly argumenty, nastupují urážky... Už se fakt radši dál neztrapňujte, prosím.
Autor: Karel dne 21. října 2012 v 09:22 reagovat
RE: KRONIKÁŘ? NÉ BLÁZEN TO JE
Dobrý den,jediný kdo se tu ztrapnuje jste vy!Souhlasit s odporným článkem pana Jelínka je vrchol.
 ::. Zprávy - aktuálně z Veselí .::
 ::. Akce - aktuálně z Veselí .::
 ::. UBYTOVÁNÍ Veselsko .::

Apartmánový dům Ponědraž * * *

Ponědraž  13, Lomnice nad Lužnicí - Ponědraž
  • Web
  • 608 747 575
  • Cena od 240
  • Kapacita 21 os
ubytování

zobrazit další ubytování

 ::. KATALOG FIREM Veselsko .::
Přidejte zdarma svou firmu do regionálního katalogu VESELSKO. Registrací získáte možnost zadání údajů o vaší firmě, vkládání kulturních akcí do kalendáře regionu, zadání obrázků a podrobných informací k ubytování a stravování.
 ::. ZVEŘEJNĚTE ČLÁNEK .::
Zveřejněte svůj článek
Chcete zveřejnit článek na regionálním serveru VESELSKO?
 ::. Veřejné zakázky ve Veselí .::
Dodávka nové rolby pro TJ Loko, Veselí nad Lužnicí
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup nové elektrické rolby pro úpravu ledové plochy zimního stadionu. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2. Technická specifikace

Stavební úpravy sociálních bytů ve Veselí nad Lužnicí II
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci bytových domů (objekt SO-01 a SO-02) a to dle projektové dokumentace a výkazu výměr. Stavební úpravy SO-01 a SO-02 jsou vyvolány především velmi špatným technickým až havarijním stavem budovy a to nejen co se stáří vnitřních technických rozvodů týče. Dále havarijním stavu se nachází střešní krytina, která je vysloužilá svojí životností, pouhým pohledem lze identifikovat velké nedostatky v netěsnost krytiny. Dalším důležitým faktem pro stavební úpravy objektů bylo, že vnitřní bytové buňky jsou ve stavech též za zenitem životnosti a tzv. "vybydlenosti" od původních majitelů, nelze v současné době většinu bytů jakkoliv obývat. Místo plnění veřejné zakázky: SO-01 Stavební úpravy objektu č.p. 168 na p.č. 1139, v k.ú. Veselí nad Lužnicí, SO-02 Stavební úpravy objektu č.p. 212 na p.č. 1140, v k.ú. Veselí nad Lužnicí.

Celková rekonstrukce vnitřních rozvodů MŠ U Zastávky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci rozvodů v budově Mateřské školy Veselí nad Lužnicí, a to dle projektové dokumentace s výkazem výměr zpracovanou spol. A 3 PROJEKT, IČO: 26046920

Oprava střech bytových domů čp 310, 311 a 312
Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce střech na objektech na Třídě Čs. armády Veselí nad Lužnicí s čp 310, 311 a312. Stavební práce na opravě střech budou spočívat v kompletní demontáži stávající asfaltové lepenky, včetně nekrokevního bednění. Dále bude odstraněno veškeré oplechování, včetně oplechování kolem stávajících vikýřů, prostupů a hřebene střechy. V rámci nových stavů pro opravu střechy bude provedena nová podstřešní fólie, nové laťování a bude položena nová střešní plechová krytina s imitací tašek. Vikýře budou opatřeny falcovaným barevným plechem. Nová barevnost střešní krytiny bude v provedení červenohnědé, přizpůsobeny stávajícímu provedení. SO-01 Bytový dům č.p. 310 na p.č. 847 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-02 Bytový dům č.p. 311 na p.č. 848 v k.ú. Veselí nad Lužnicí SO-03 Bytový dům č.p. 312 na p.č. 849 v k.ú. Veselí nad Lužnicí

 ::. Hlášení rozhlasem Veselí .::
 ::. Úřední deska Veselí n.L. .::
 ::. SPOLUPRACUJEME .::

Kontakt  |  RSS  |  Cookies
Neoficiální regionální informační server - www.veselsko.cz
Publikování zde uveřejněných textů a fotografií nebo jejich částí, je možné pouze s předchozím souhlasem redakce.